GTX 1070 sistem oyunlarda 20 FPS veriyor

Vixora34607

Yoctopat
Daha fazla  
NVIDIA GTX 1070 ekran kartım MSI Z170 Gaming M7 anakart i7 6700K işlemci SSD 480GB Cooler Master sıvı soğutucu parçalarım var. Fakat oyunda 20FPS alıyorum.

Valorant, Rust hepsinde 20 FPS alıyorum. İşlemcim 0,79 hız veriyor gösteriyor görev yöneticisinde 4.100 hız temel hızı allahınızı severseniz yardım edin ne yapacağım?

İşlemcim boostlamıyormuş öyle diyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
NVIDIA GTX 1070 ekran kartım MSI Z170 Gaming M7 anakart i7 6700K işlemci SSD 480GB Cooler Master sıvı sogutucu parçalarım var. Fakat oyunda 20FPS alıyorum.

Valorant, Rust hepsinde 20 FPS alıyorum. İşlemcim 0,79 hız veriyor gösteriyor görev yöneticisinde 4.100 hız temel hızı allahınızı severseniz yardım edin ne yapacagım?
İşlemcim boostlamıyormuş öyle diyorlar.

Format atmanızı öneririm yazılımsal bir sorun olabilir bir virüs bilgisayarınızı arkada yorduğu için PC oyuna tam gücünü veremiyor olabilir format atın ekran kartı sürücülerinizi güncelleyin ve sorunun çözülüp çözülmediğini iletin.

Anakartınızın alt tarafında SLOW_1 Switch'i var, Switch'in solda olduğuna emin olun. İşlemcinin 0.79 GHz'ye sabitlenmesinin en büyük etmeni bu.

1661271572635.png

1661271627528.png

Buna alternatik olarak BIOS'u sıfırlayın. Var olan BIOS'unuzdan daha güncel bir sürüm çıkmışsa ona güncelleyin. BIOS'tan Intel Adaptive Thermal Monitor ayarını devre dışı bırakın.

Boostlamıyorsa biostan cpu boot özelliğini açabilirsiniz.Turbo boost,turbo mode,speedshift vb. olabilir.

Ekran kartı sürücünüz kurulu mu?
evet kurulu

Anakartınızın alt tarafında SLOW_1 Switch'i var, Switch'in solda olduğuna emin olun. İşlemcinin 0.79 GHz'ye sabitlenmesinin en büyük etmeni bu.

Eki Görüntüle 1493432

Eki Görüntüle 1493434

Buna alternatik olarak BIOS'u sıfırlayın. Var olan BIOS'unuzdan daha güncel bir sürüm çıkmışsa ona güncelleyin. BIOS'tan Intel Adaptive Thermal Monitor ayarını devre dışı bırakın.
Açık mı olacak o tuş kapalı mi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı