GTX 1070 sistemde düşük FPS

GroundPower

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemime göre oldukça düşük FPS aldığımı düşünüyorum. Nasıl bir eylem bu sisteme çözüm olabilir?
  • GTX1070 ASUS.
  • Samsung 970 EVO Plus 500GB M.2 SSD.
  • R5 3600.
  • 16 GB 3600 MHz RAM.
  • Corsair VS650.
Oyun içi Afterburner görüntüleri:

Apex Legends Screenshot 2021.07.25 - 17.00.41.75.png

Apex Legends Screenshot 2021.07.25 - 17.13.18.58.png

MSI Afterburner değerlerinize bakılırsa işlemciniz oyun boyunca 90 derece'de çalışıyorsa bu sağlıklı bir durum değildir ve frekans düşürür, hayliyle frekans düşmesi de FPS kaybına yol açar. Zaten sorununuz FPS kaybı olmasa bile almanız gerek, ileride sıcaklık daha da artınca problem yaşarsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izleyerek daha da bilgi sahibi olabilirsiniz.
Teşekkür ederim. Ekrandakileri alıyorum en yakın zamanda ve tekrar 80 derece ve üstünü görmem diye tahmin ediyorum. Umarım doğru olur.

Teşekkür ederim. Ekrandakileri alıyorum en yakın zamanda ve tekrar 80 derece ve üstünü görmem diye tahmin ediyorum. Umarım doğru olur.
Tam olarak hangisini alıyorsunuz ? benim attıklarımı mı ? yoksa kendi attıklarınızı mı ? termal macun alacaksanız milli macunumuz olan MX-4'ü alabilirsiniz. Bu arada yaşadığınız durumu thermal throttling yazarak araştırabilirsiniz.

Tam olarak hangisini alıyorsunuz ? benim attıklarımı mı ? yoksa kendi attıklarınızı mı ? termal macun alacaksanız milli macunumuz olan MX-4'ü alabilirsiniz. Bu arada yaşadığınız durumu thermal throttling yazarak araştırabilirsiniz.
Kendi attıklarımı almayı düşünüyordum.

Geri
Yukarı