GTX 1070 sistemde FiveM takılıyor

• Konuyu başlatan Ynka
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 307

Ynka

Hectopat
Merhaba ben GTX 1070+i5 9400F sisteme sahibim. GTA 5 Single'da Redux ile en Full 4X MSAA'da 60 FPS üstü cok rahat oynayabiliyorum. Ortalama (83 FPS civarı) ama FiveM oynarken oyunum felaket takılıyor, grafikleri düşürmeyi denedim olmadı. Bunun sebebi nedir? RP'yi de cok seviyorum, cok egleniyorum ama aşırı takılıyor. İnternetim cok kötü, 250 KB indirme hızım var. Bundan dolayı oluyor olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 - FiveM'de rol yapılmaz ki roleplay sunucusu yok.
2 - FiveM'de optimizasyon sunucudan sunucuya değişir. Sunucu geliştiricisinin kod optimizasyonuna ve kullandığı kütüphanelere bağlı.
3 - İnternet bağlantınız gerçekten çok kötü. Bu bağlantıyla online oyunlar oynayamazsınız. Sorun muhtemelen bağlantıyla alakalı.

Merhaba ben GTX 1070+i5 9400F sisteme sahibim. GTA 5 Single'da Redux ile en Full 4X MSAA'da 60 FPS üstü cok rahat oynayabiliyorum. Ortalama (83 FPS civarı) ama FiveM oynarken oyunum felaket takılıyor, grafikleri düşürmeyi denedim olmadı. Bunun sebebi nedir? Rp'yi de cok seviyorum, cok egleniyorum ama aşırı takılıyor. İnternetim cok kötü, 250 KB indirme hızım var. Bundan dolayı oluyor olabilir mi?

8 GB RAM eklemeden önce sadece 8 GB RAM'im varken 30-40 FPS alıyordum ve oyunun takılmasından oynayamıyordum. 8 GB RAM satın aldım taktım ve bilgisayar adeta uçuyor. 70-80 FPS alıyorum ve drop artık yok, takılma artık yok. Kısacası 8 GB RAM daha alırsan sorun kökünden çözülecektir.
Merhaba ben GTX 1070+i5 9400F sisteme sahibim. GTA 5 Single'da Redux ile en Full 4X MSAA'da 60 FPS üstü cok rahat oynayabiliyorum. Ortalama (83 FPS civarı) ama FiveM oynarken oyunum felaket takılıyor, grafikleri düşürmeyi denedim olmadı. Bunun sebebi nedir? Rp'yi de cok seviyorum, cok egleniyorum ama aşırı takılıyor. İnternetim cok kötü, 250 KB indirme hızım var. Bundan dolayı oluyor olabilir mi?

8 GB RAM eklemeden önce sadece 8 GB RAM'im varken 30-40 FPS alıyordum ve oyunun takılmasından oynayamıyordum. 8 GB RAM satın aldım taktım ve bilgisayar adeta uçuyor. 70-80 FPS alıyorum ve drop artık yok, takılma artık yok. Kısacası 8 GB RAM daha alırsan sorun kökünden çözülecektir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı