GTX 1650 sistemde Valorant takılıyor

Emo34

Femtopat
Daha fazla  
İlk önce bu sorun uzun zamandır var. Sistemim: GTX 1650, Ryzen 5 5600H, 8 GB RAM kullanılabilir RAM ise 5.86. Sorun söyle: Valorant oynarken skill atarken anlık takılma, poligonda alıştırmaya bastığımda anlık takılmalar geliyor. Bu durum beni rahatsız ediyor bazıları ise diyor ki RAM'le alakalı yetersiz diyor. Acaba siz ne düşünüyorsunuz?
Not: Hep sıkarken de oluyor ama mesela bir kere harborun skilini attın diyelim anlık takılma oldu, 2. kez ayni skill attın takılma olmuyor yani takılırken de ses takılmasi gibi şeyler olmuyor. Simdiden yardımınız ecin teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce bu sorun uzun zamandır var. Sistemim: GTX 1650, Ryzen 5 5600H, 8 GB RAM kullanılabilir RAM ise 5.86. sorun söyle: Valorant oynarken skill atarken anlık takılma, poligonda alıştırmaya bastığımda anlık takılmalar geliyor. Bu durum beni rahatsız ediyor bazıları ise diyor ki RAM'le alakalı yetersiz diyor. Acaba siz ne düşünüyorsunuz?
Not: Hep sıkarken de oluyor ama mesela bir kere harborun skilini attın diyelim anlık takılma oldu, 2. kez ayni skill attın takılma olmuyor yani takılırken de ses takılmasi gibi şeyler olmuyor. Simdiden yardımınız ecin teşekkürler.

RAM kaynaklı olabilir ama kullandığınız HDD veya SSD varsa ona da bir test yapın ve sıcaklıklara bakın.

RAM kaynaklı olabilir ama kullandığınız HDD veya SSD varsa ona da bir test yapın ve sıcaklıklara bakın.
Test yaptım full yesildi sıcaklıklar Max 75 ram kullanımı ise oyuna ilk girdimde %90 ve sonra %87 %81 arasi gidiyo

Takılırken hıc bir şekilde seste sıkıntı olmuyo saniyeden daha az bir takılma

Şuanda ss atamam evde değilim fakat değerler boyle

Test yaptım Full yesildi sıcaklıklar Max 75 RAM kullanımı ise oyuna ilk girdimde %90 ve sonra %87 %81 arasi gidiyor.

Takılırken hiçbir şekilde seste sıkıntı olmuyor saniyeden daha az bir takılma.

Şu anda SS atamam evde değilim fakat değerler boyle.

Başka oyunlarda sorun yaşadınız mı peki bir tek Valorant'ta mı oluyor.

The witcher 3 mesela ondada ram kullanımı aynı ve köye girerken aynısı oluyo

Yani bildiğin kısaca ram isteyen oyunlarda oldu

The witcher 3 mesela ondada ram kullanımı aynı ve köye girerken aynısı oluyo

Yani bildiğin kısaca ram isteyen oyunlarda oldu
Aslında fazla göze batacak bişey değil dediğim gibi saniyeden daha az gözle birkere bile dikkat ederseniz böyle oluyo hatta oyunda mactayken duvar kalkarken bı FPS düşmesi olur işte ona benzer bir his oluyo

Yeni konular

Geri
Yukarı