GTX 1070 sisteme PSU önerisi

Periapsis

Kilopat
Daha fazla  
RAM
Kingston 8 GB 1600MHz DDR3 CL11 + 4 GB 1300MHz Crucial Technology.
İşlemci
Intel Pentium G3260 3.30 GHz.
Merhaba, daha önce açtığım bir konuda sistemimi oyun oynayabilir bir hale getirmek istediğimden bahsedip işlemci ve ekran kartı tavsiyeleri istemiştim.
Lakin bu güncellemeyi yapmak için ilk başta güç kaynağımı değiştirmem gerekiyor. Düşük bütçeli, MidATX (Casper) kasaya ve H81 anakarta uyumlu, GTX 970 ve muadillerini besleyebilecek, ön USB girişleri ve hard disk yanı sıra bir de SSD için güç çıkışı olan bir güç kaynağı istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Almayı düşündüğüm bileşenler:
Intel i7 4790 veya Xeon E3 1240 V3
MSI GTX 970 veya GTX 1070 vb.

Yardımcı olabilir diye güç kaynağımın görselini bırakıyorum:
1682168467184.png

Son düzenleme:
Bu alternatif olabilir mi? İkinci el almaktansa sıfıra bunu almak daha mı mantıklı olur?

Bu alternatif olabilir mi? İkinci el almaktansa sıfıra bunu almak daha mı mantıklı olur?
Ayrıca RGB olduğundan fiyatı bi tık daha pahalı. RGB'ye gerek yok kasam zaten eski.

Ondan dolayı değil. İç yapısı iyi. Attığınız Gamepower modeline bakmayın bile. İyi değil.
Sata SSD yükseltmesi yaptığımda, Sata kabloları yeterli gelecektir değil mi?
Doğru düzgün sıfır bir model almak istiyorsanız 1000+ TL bütçenizin olması gerekiyor.
Anladım, sanırsam bütçemi arttırıp bu modelin sıfırını alacağım. İkinci el alıp çok riske girmek istemiyorum, özellikle PSU gibi önemli bir bileşende. Başka öneriniz yoksa size çok teşekkür ediyorum.

Sata SSD yükseltmesi yaptığımda, Sata kabloları yeterli gelecektir değil mi?

Anladım, sanırsam bütçemi arttırıp bu modelin sıfırını alacağım. İkinci el alıp çok riske girmek istemiyorum, özellikle PSU gibi önemli bir bileşende. Başka öneriniz yoksa size çok teşekkür ediyorum.

Rica ederim. Bütçe arttırıp sıfır almak istediğiniz zaman buradan mesajımı alıntılayın, model seçimi konusunda yardımcı olurum. CX550F sıfırı pahalı olabilir, tekrar fiyat karşılaştırması yapıp modele karar veririz.

Kablo konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

Rica ederim. Bütçe arttırıp sıfır almak istediğiniz zaman buradan mesajımı alıntılayın, model seçimi konusunda yardımcı olurum. CX550F sıfırı pahalı olabilir, tekrar fiyat karşılaştırması yapıp modele karar veririz.

Kablo konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.
Bu iyi midir? FSP diye kalitelidir diye düşünüyorum.

Bu iyi midir? FSP diye kalitelidir diye düşünüyorum.

FSP diye kaliteli olacak diye bir kaide yok elbette. 1000 TL üstüne hiç çıkamıyorsanız başka seçeneğiniz yok. Mümkünse 1000 TL civarında şu ürünü alın, fiyatına göre iyi ve Hydro K modelinden daha iyi:

Yeni konular

Geri
Yukarı