GTX 1070 Ti CS:GO Düşük Performans

ArtvinliRadyant

Kilopat
Makaleler
1
  • Ryzen 5 2600
  • 2X8 3200MHz G.SKİLL
  • ASUS TUF B450 PLUS GAMİNG
  • Palit 1070 Ti Dual
  • 600W +80 Highpower
Düşük ayarlarda 144 sabit bile alamıyorum. Diğer oyunlarda problem yok. Kendini kullanmıyordur dedim Dokuyu yükseğe, diğerlerini düşüğe aldım bu sefer 120'lerde dolaşıyor.
  • Ryzen 5 2600
  • 2X8 3200MHz G.SKİLL
  • ASUS TUF B450 PLUS GAMİNG
  • Palit 1070 Ti Dual
  • 600W +80 Highpower
Düşük ayarlarda 144 sabit bile alamıyorum. Diğer oyunlarda problem yok. Kendini kullanmıyordur dedim Dokuyu yükseğe, diğerlerini düşüğe aldım bu sefer 120'lerde dolaşıyor.
Sanırım oyunda iken 1607 Mhz yerine 600 lere falan düşüyor. Nasıl sabitlerim.

Son düzenleme:
Mhz'sini Nvidia denetim masasındaki genel ayarlar kısmından güç planını yüksek performansa alarak sabitleyebilirsiniz. Bir deneyin isterseniz bakalım FPS'niz artacak mı

CSGO işlemciye abanıyor ayarları falan düşürüp iyice ekran kartını devreden çıkarmayın. Diğer oyunlarda sıkıntı yoksa problem yok.
MSI Afterburner'ı kapattım düzeldi :D Sanırım gerek duymadığı için Mhz'yi 600Mhz'ye düşürüyordu. Kapattım düzeldi. Şuan sabit 144FPS alabiliyorum.
Mhz'sini Nvidia denetim masasındaki genel ayarlar kısmından güç planını yüksek performansa alarak sabitleyebilirsiniz. Bir deneyin isterseniz bakalım FPS'niz artacak mı
Çözüldü. MSI Afterburner'ı kapadım.
Ben 1050 ti 8gb ram ve i5 8400 ile 240 Sabitliyorum sürücülerle oynamayı denedinizmi ?
Düzeldi tşkler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı