GTX 1070 Ti için 2000 TL Monitör Önerisi

Ultra ayarlarda kenar yumuşatma vs. gibi ek özelliklerle oynamayı seviyorum özellikle hikayeli oyunlarda beni daha da içine çeken bir şey oluyor bu. 2K çözünürlükte bu ve gelecek sene orta-yüksek karışımı ayarlarla idare edebilirim fakat daha sonra rtx serisi veya daha yüksek bir ekran kartının gerekeceğini düşünüyorum ve şu anki kartımı 3-4 sene kullansam daha iyi olacak çok bilişim harcaması yapan birisi değilim.
2K monitör alsanız da 1080p'ye çekip oynayabilirsiniz, unutmamak lazım.

Selamlar, 2000 TL ' ye kadar verebilecekseniz bunu almanızı şiddetle tavsiye ederim.

ViewSonic XG2530 24.5" 1ms 240Hz (2xHDMI+Display+USB) Fiyatı

CS GO ve Overwatch dışında 240 FPS'leri görmek zor olabilir ama yine de hem bu iki oyundan birini ara sıra veya düzenli oynuyorsanız hem de her türlü son teknolojiyi barındıran bir oyuncu monitörü arıyorsanız kendisi f/p kralı.

Selamlar, 2000 TL'ye kadar verebilecekseniz bunu almanızı şiddetle tavsiye ederim.

ViewSonic XG2530 24.5" 1ms 240Hz (2xHDMI+Display+USB) Fiyatı

CS GO ve Overwatch dışında 240 FPS'leri görmek zor olabilir ama yine de hem bu iki oyundan birini ara sıra veya düzenli oynuyorsanız hem de her türlü son teknolojiyi barındıran bir oyuncu monitörü arıyorsanız kendisi F/P kralı.

Her türlü son teknoloji derken hocam? 240 Hz son teknoloji olarak kabul edilebilir fakat hala TN panel kullanıyor ve diğer tüm özellikler neredeyse her orta-üst segment monitörde bulunuyor. G-SYNC'e de sahip değil zaten. Profesyonel ya da yarı-profesyonel seviyede CS:GO veya OW oynanmayacaksa gerek yok, daha iyi monitörler alınabilir.

Her türlü son teknoloji derken hocam? 240 Hz son teknoloji olarak kabul edilebilir fakat hala TN panel kullanıyor ve diğer tüm özellikler neredeyse her orta-üst segment monitörde bulunuyor. G-SYNC'e de sahip değil zaten. Profesyonel ya da yarı-profesyonel seviyede CS:GO veya OW oynanmayacaksa gerek yok, daha iyi monitörler alınabilir.

Son teknolojilerden kastım 240 Hz bir monitörün barındırabileceği her şey demek istedim. Örneğin Flicker Free titreşim azaltma teknolojisi, mavi ışığı azaltma teknolojisi, siyah stabilizasyonu denilen çok karanlık oyunlarda (özellikle single player) görmekte zorlandığın noktaları rahatlıkla gösterilme yetisine sahip bir monitör. Ayrıca günümüzde 240 Hz'yi başka bir panelle alabilmen mümkün değil. Renkleri ise yapılan testlere baktığında muadilleriyle yarış içerisinde olduğunu görebilirsin. Ek olarak FreeSync teknolojisine de sahip. Son olarak bu tarz bir monitörde son derece düşük güç tüketimi olan 28W gibi bir değerle geliyor. İyi forumlar.

Edit: Arkadaşın Nvidia GPU kullandığını sonradan gördüm. Ama 2000 TL'ye 144 hz 1ms 1080p ve G-Sync bir monitör bulabilmesi imkansız.

TR'ye gelmedi daha ama gelmesi yakındır AOC C24G1. Takip et. İtopya'da ekledim istek listesine. Hem 1080p hem 144Hz üstelik VA Panel. Ben bu arkadaşı bekliyorum. Hem yeni model olacak hemde görünüm açısından şık.

TR'ye gelmedi daha ama gelmesi yakındır AOC C24G1. Takip et. İtopya'da ekledim istek listesine. Hem 1080p hem 144Hz üstelik VA Panel. Ben bu arkadaşı bekliyorum. Hem yeni model olacak hemde görünüm açısından şık.

Görünüş olarak gayet güzel fakat inceleme videoları bile yok gibi monitörün daha yurt dışında da çıkmamış sanırım. Panel kalitesi iyi midir AOC'un genel olarak pek bir bilgim yok bu marka hakkında?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı