GTX 1070 Ti mı, GTX 1080 mi?

ahmetcila

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Alabiliyorsanız, almışken GTX 1080 olması daha iyi olur tabi.

Teşekkürler GTX 1080 e yoğunlaşacağım umarım bulabiliriz. Amazondan getirtmeyi gözüm kesmedi çok bekler yoksa.
Manli ürünleri çok sağlam değil diyorlar ama bilemedim ?
Sitedeki görevliyle konuştum ve bana yurt dışı deposunda mevcut olduğunu 1 hafta içinde temin edebileceğini söyledi sizce GTX 1080 için.

Son düzenleme:
Normalde de 5-7 gün yazıyor ama bu süre uzayabiliyorda. Mesela demin konuştum kaç gündür gümrükte bugün çekmeye çalışacağız bizde baya mağdur olduk normalde bu kadar uzamıyor diye bilgi verdiler. 3 Mayısta sipariş vermiştim RAM'i. 450 TL'ye aldım bekleyecem mecbur yeni almaya çalışsam 500 TL'nin üstünde kıyamıyorum :D

Normalde de 5-7 gün yazıyor ama bu süre uzayabiliyorda. Mesela demin konuştum kaç gündür gümrükte bugün çekmeye çalışacağız bizde baya mağdur olduk normalde bu kadar uzamıyor diye bilgi verdiler. 3 Mayısta sipariş vermiştim RAM'i. 450 TL'ye aldım bekleyecem mecbur yeni almaya çalışsam 500 TL'nin üstünde kıyamıyorum :D
Müşteri beklesin para kaçmasın hesabı normal olarak yalan söylüyorlar ama yapacak bir şey yok arkaşım kararını kendi verir artık ya bekleyecek ya alıp yine bekleyecek :D

Acelem yok zaten sistemi parça parça topluyorum şu an gelse de birşeye yaramaz benim için. Ama denilen süre içerisinde gelmemesi tabi biraz güven kırıcı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı