GTX 1070 Ti mı, GTX 1080 mi?

ahmetcila

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Alabiliyorsanız, almışken GTX 1080 olması daha iyi olur tabi.

Teşekkürler GTX 1080 e yoğunlaşacağım umarım bulabiliriz. Amazondan getirtmeyi gözüm kesmedi çok bekler yoksa.
Manli ürünleri çok sağlam değil diyorlar ama bilemedim ?
Sitedeki görevliyle konuştum ve bana yurt dışı deposunda mevcut olduğunu 1 hafta içinde temin edebileceğini söyledi sizce GTX 1080 için.

Son düzenleme:
Normalde de 5-7 gün yazıyor ama bu süre uzayabiliyorda. Mesela demin konuştum kaç gündür gümrükte bugün çekmeye çalışacağız bizde baya mağdur olduk normalde bu kadar uzamıyor diye bilgi verdiler. 3 Mayısta sipariş vermiştim RAM'i. 450 TL'ye aldım bekleyecem mecbur yeni almaya çalışsam 500 TL'nin üstünde kıyamıyorum :D

Normalde de 5-7 gün yazıyor ama bu süre uzayabiliyorda. Mesela demin konuştum kaç gündür gümrükte bugün çekmeye çalışacağız bizde baya mağdur olduk normalde bu kadar uzamıyor diye bilgi verdiler. 3 Mayısta sipariş vermiştim RAM'i. 450 TL'ye aldım bekleyecem mecbur yeni almaya çalışsam 500 TL'nin üstünde kıyamıyorum :D
Müşteri beklesin para kaçmasın hesabı normal olarak yalan söylüyorlar ama yapacak bir şey yok arkaşım kararını kendi verir artık ya bekleyecek ya alıp yine bekleyecek :D

Acelem yok zaten sistemi parça parça topluyorum şu an gelse de birşeye yaramaz benim için. Ama denilen süre içerisinde gelmemesi tabi biraz güven kırıcı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı