GTX 1070 Ti ve Ryzen 7 2700 FPS Düşmesi

Nwatid

Kilopat
  • Msi Aero GTX 1070Tİ
  • Ryzen 7 2700
  • Aourus AX370 gaming k5
  • Crucial 2666MHZ 8GB
  • Cooler Master 700W 80+
  • Everest Rampage Redsky
  • Philips 60HZ 23.6 1MS
PUBG ve Fornite’da Ultra ayarlara alsam da, orta ayarlara alsamda FPS drop yiyorum. 120 FPS’den 40, 50, 60 FPS’e kadar drop yiyor. Sistemi kurduğumda eski harddiskimi bağladım. Temiz bir format mı atmalıyım. Harddiskim bayağı eski ondan kaynaklanıyor olabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminizde bir problem olduğunu düşünmüyorum. Arkadaşında dediği gibi 8 GB ram yüzünden problem yaşıyorsunuz bana kalırsa. Çünkü bende i5 8600K ile 1070 ti kullanıyorum 8 GB ram kullanan biriyim ve aynı problemleri bende yaşamaktayım. En kısa zamanda bir tane daha ram ekleyeceğim .

Sisteminiz güzel. Fakat eski hdd'ler oyun içinde darboğaz yapabilecek niteliğe sahiptir. Bunun öncesinde sistemin ısı değerlerini paylaşabilir misiniz?
Akşam eve geçince paylaşırım.
PUBG içim minimum ayarlarda 8 GB bellek isteniyor. Bellek takviyesi yapmanız gerekiyor.
En kötü 128 GB bir SSD takviyesi yapın.
Adata SU800 3D NAND 2.5 Sata 3.0 Ssd Disk 128GB ASU800SS-128GT-C
Ayriyeten sabit disk temiz kurulum yapın.
M.2 SSD düşünüyorum. Bütçem biraz sıkıntılı şu sıralar, malum sistemi yeni aldım. SSD ve RAM takviyesi aklımda teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı