GTX 1070 ve i5 3330 sistem oyunlarda yetersiz performans veriyor

Sıcaklıkları gayet iyi ama FPS bana biraz az gibi geldi bence iade edip 1060 alabilirsiniz ya da başka bir ekran kartı hem darbogaz yapmaz.

Sıcaklıkları gayet iyi ama FPS bana biraz az gibi geldi bence iade edip 1060 alabilirsiniz ya da başka bir ekran kartı hem darbogaz yapmaz.
işlemci de yükseltecem zamanı gelince. en azından almışken biraz daha iyi ekran kartı alayım işlemciyi de ona göre yüksekteyim dedim. işlemci değiştirince rahat eder miyim tek merak ettiğim bu şuan yani oyunları bu ekran kartı ve dengi işlemci ile medium ayarlarda 60 fps oynadığım sürece yeter de artar bana yeni oyunları da oynamama gerek yok

İşlemci de yükselteceğim zamanı gelince. En azından almışken biraz daha iyi ekran kartı alayım işlemciyi de ona göre yüksekteyim dedim. İşlemci değiştirince rahat eder miyim tek merak ettiğim bu şu an yani oyunları bu ekran kartı ve dengi işlemci ile medium ayarlarda 60 FPS oynadığım sürece yeter de artar bana yeni oyunları da oynamama gerek yok

Ustam tavsiyem DDR4'lü düzgün bir sisteme geçmen. İşlemci yükseltsen de olur ama yani ikinci el fiyatları saçma sapan. Anakartı değiştirmeden aynı jenerasyonun daha iyi bir işlemcisini alırsan büyük ihtimal gene darboğaz yaşarsın.

Geri
Yukarı