GTX 1070 ve İ7 7700 GTA V Düşük FPS

wayzear

Kilopat
Yer
İsveç
Daha fazla  
Merhabalar önceden sorun yaşamıyordum güzel FPS değerleri alıyordum ama GTA V'de ayarları en yükseğe alıyorum GPU kullanımı artıyor biraz ama bu sefer FPS düşüyor ve bu sadece GTA V'de olan birşey değil PUBG takılmalar oluyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Sistemim:
Ekran kartı: GTX 1070
İşlemci: İ7 7700
RAM: 8 GB 2133 MHz

download (1).png

BU da MSı Afterburner görüntüsü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başkan geri planda çalışma uygulama Lara bak olay günlüğü nu temizle relevant knowledge var mi bilgisayar da geri planda çalışan bu virüs çalıştığında 10 FPS dusuyor benim hurdada öyle oluyor

Öyle olabilir fakat benzer sisteme sahip arkadaşına gidip sorunun orda olup olmadıgını anlamaya çalış.Fakat ram alırsan iyi olur bu sistem zaten ucak gibi 8gb az kalmış

Anakartta 4 slot varsa 12 yapabilirisin ama 2 slot varsa tavsiyem olarak 16 al derim.Ha eğer daha sonra yeni bilgisayar alırım diyorsan 4gb ram ile 8gb ram arasındaki fiyat coksa 4 al

Anakartta 4 slot varsa 12 yapabilirisin ama 2 slot varsa tavsiyem olarak 16 al derim.Ha eğer daha sonra yeni bilgisayar alırım diyorsan 4gb ram ile 8gb ram arasındaki fiyat coksa 4 al
4 slot var anakartta 4 GB alayım ilerde yükseltirim sanırım. Umarım dual channel RAM çözer sorunumu

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı