GTX 1070 ve Ryzen 5 1600 sistem CS:GO düşük FPS sorunu

Blackleonsr

Hectopat
Daha fazla  
Asus GTX 1070 ve AMD Ryzen 5 1600 sistem topladım. Ekran kartı CS:GO, Medival Warfare gibi oyunlarda düşük FPS değerleri sağlıyor. Mesela CS:GO'da 80-90-150 gibi ama başka kullanıcılara baktığımda 350-400 FPS alıyordu. Oyun içi ayarların hepsini yaptım. "-high" olsun "-novid" olsun, dikey eşleştirme devde dışı yaptım. Nvidia masaüstü performansa ayarladım. Bunun gibi çözümler aradım. Ama bulamadım. Oyunda GPU %25 - %50 arası çalışıyordu, yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam sisteminizi yazarmısınız ? Ayrıca elinizdeki ekran kartı 2k çözünürlük için üretilen bir kart Full HD çözünürlükte oynuyorsanız ekran kartının böyle yapması doğal.

Sizin sisteminiz zayıf değil neden performansa almaya çalışıyorsunuz. Başlangıç ayarlarından performans için yazdığınız grafik komutlarını kaldırın. Oyun içinde grafikleri kalitiye alın, çoklu çekirdek kullanımı açık kalsın. Nvidia ayarlarınızı kaliteye alarak deneyin. Aslında ani FPS düşüşleri olmuyorsa sıkıntı edilecek bir durum değil.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı