Alıcı GTX 1070

Kyndill

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Öncelikli olarak Mersin ya da Adana ve ilçeleri olmak üzere elden GTX 1070 arıyorum. Başka şehirden olursa da bir şekilde anlaştıktan sonra satın alabilirim.

Ayriyetten GTX 980TI da arıyorum.

Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Mersin'de oturuyorum. Gigabyte GTX 1080 G1 Gaming Ekran kartımı satıyorum. Numaram 0536 976 99 86 arayıp bilgi alabilirsiniz, yakınsanız da buyrun gelin bir çayımı için.

Msı GTX 1070 Gamıng X alabilirsiniz. Ve ya Asus Strix 1070 olabilir. İki kartta sessiz ve performanslı.

Evga için de iyi diyorlar, siz ne düşünüyorsunuz?

X marka kartlar daha performanslıdır. Mesela OC ile daha yüksek FPS ve yeterli soğutma alırsınız. Ancak bilindik markalara yönelmeniniz her açıdan mantıklı. Ta ki fiyat konusunda ucuz olanı almak asla üzmez.

X marka kartlar daha performanslıdır. Mesela OC ile daha yüksek FPS ve yeterli soğutma alırsınız. Ancak bilindik markalara yönelmeniniz her açıdan mantıklı. Ta ki fiyat konusunda ucuz olanı almak asla üzmez.

Anladım teşekkür ederim, ilan güncelliğini koruyor bu arada.

Tüm 1070 leri test etmiş biri olarak gaming x en yavaşlarından biridir. En hızlıları her zaman ki gibi Evga lar. lakin gaming z leri yabana atmamak gerek. Serinlik arıyorsanız Strıx bir numara. Ortalamaya bakınca Strıx bir adım önde. Benim tercihim Evga olurdu.
Lakin, 1070 olsunda ne olursa olsun derim.

Tüm 1070 leri test etmiş biri olarak gaming x en yavaşlarından biridir. En hızlıları her zaman ki gibi Evga lar. lakin gaming z leri yabana atmamak gerek. Serinlik arıyorsanız Strıx bir numara. Ortalamaya bakınca Strıx bir adım önde. Benim tercihim Evga olurdu.
Ben 1070'i rüyamda görebiliyorum anca adam hepsini denemiş. :)

Ben de aslında aralarında kayda değer bir fark olacağını sanmıyorum. O yüzden birisi diğerinden daha sessiz çalışırsa mesela onu tercih edebilirim.

Geri
Yukarı