GTX 1070Ti ve i5 8600K sistem toplama

1533163531562.png

Sinerji Bilgisayar'dan topladım, 9900 TL tutuyor. Kendileri İstanbul Üsküdar'da. Kasayı bu Technopat'ta önermişler baktım iyi. SSD ve sıvı soğutmayı sizinkilerden kullandım. Ekran kartını ve işlemciyi GTX1080 ve i7 8700K yaptım. Geri kalanında problem yaşayacağınızı sanmıyorum. (Ekran kartı 1080p 144 Hz'de darboğaz yapmaz, işlemciniz kötü değil çünkü. Monitörü 2K 144 Hz zorlamanızı tavsiye ederim ama.)

1070ti'de yaklaşık 500 TL ucuz aynı yerde :

Gigabyte GeForce GTX1070Ti Gaming 8GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 319994

Sinerji Bilgisayar'dan topladım, 9900 TL tutuyor. Kendileri İstanbul Üsküdar'da. Kasayı bu Technopat'ta önermişler baktım iyi. SSD ve sıvı soğutmayı sizinkilerden kullandım. Ekran kartını ve işlemciyi GTX1080 ve i7 8700K yaptım. Geri kalanında problem yaşayacağınızı sanmıyorum. (Ekran kartı 1080p'de darboğaz yapmaz, işlemciniz kötü değil çünkü. Monitörü 2K üzeri zorlamanızı tavsiye ederim ama.)

1070Ti'de yaklaşık 500 TL ucuz aynı yerde :

Gigabyte GeForce GTX1070Ti Gaming 8GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı
Gerçekten çok güzel bir sistem olmuş teşekkür ederim. Bir aksilik olmazsa en geç haftaya çarşamba alacağım bu sistemi ama diğer arkadaşların dediği yeni seri ekran kartlarını da araştırıcam. Teşekkürler...
Gerçekten çok güzel bir sistem olmuş teşekkür ederim.Bir aksilik olmazsa en geç haftaya çarşamba alacağım bu sistemi ama diğer arkadaşların dediği yeni seri ekran kartlarını da araştırıcam.Teşekkürler...
Ürünlerin distribitör garantisi mevcut mu acaba onu sormayı unuttum ?

Gerçekten çok güzel bir sistem olmuş teşekkür ederim. Bir aksilik olmazsa en geç haftaya çarşamba alacağım bu sistemi ama diğer arkadaşların dediği yeni seri ekran kartlarını da araştırıcam. Teşekkürler...

Haftaya Çarşambaya kadar bu sistemin fiyatının artması çok olası. Elinizi çabuk tutun bence.

Garantiyi kendileriyle konuşursunuz bilgim yok o konuda. Vardır muhtemelen.

Yeni seri kartlara paranız yeter. 10000 TL gibi bir para veriyorsunuz ve sistemde neden 1080 Tİ yok onu anlamadım. Sırf Sosyal'de öneriliyor diye bileşen önerilmez. O sıvı soğutucu yerine, 280mm Kraken X62 veya H115i Pro alın. 8700K almasanız da olur. Onun yerine İ5 8600K veya 2600X alıp, GTX 1080 Tİ alın.

Sistemi toplama amacınız yalnızca oyun mu?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı