GTX 1080 alınır mı?

Bütçe
3500

Lightspeed

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi sosyaller dilerim. Ekran kartı almayı düşünüyorum. MSI Gaming X GTX 1080 3000-3500 arasında geziyor fiyatları performansı iyi midir? GTX 1060'tan geçeceğim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi sosyaller dilerim. Ekran kartı almayı düşünüyorum. MSI Gaming X GTX 1080 3000-3500 arasında geziyor fiyatları performansı iyi midir? GTX 1060'tan geçeceğim. Teşekkürler.

İyi karttır ama çok eski ve çok güç çeker. O paraya RTX2060-RX6600 alın geçin.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 6600 alın o civara bulunuyor.
Dediğiniz kart çok eski ve çok güç çekiyor. Kas gücü iyi fakat uğraşılmaz.

Sadece MSI kart alacağım AMD düşünmüyorum MSI alma sebebim ise anakart MSI uyumlu olması için bu paralarda MSI 2060 yok en azından ben bulamadım.

Her ekran kartı her sisteme uyumludur hocam biraz araştırın isterseniz.

MSI kart yok.

RX 6600 alın o civara bulunuyor.
Dediğiniz kart çok eski ve çok güç çekiyor. Kas gücü iyi fakat uğraşılmaz.

Her ekran kartı her sisteme uyumludur hocam biraz araştırın isterseniz.

MSI kart yok.

Uyumlu olması derken yazılım olarak zaten hali hazırdaki 1060 ASUS marka ama tek yazılım kullanmak için MSI alacağım. AMD almayı düşünmüyorum.

Öyle bir şey yok. MSI olması zorunlu değil. Ayrıca amaç oyun ise, AMD daha iyi olur. RX 6600 alın.

Evet oyun amaçlı kullanacağım kartı kart değiştirmemdeki tek sebep RDR 2 performansı iyi değil.

Sadece MSI kart alacağım AMD düşünmüyorum MSI alma sebebim ise anakart MSI uyumlu olması için bu paralarda MSI 2060 yok en azından ben bulamadım.

AMD istemiyoruma bir şey diyemem ama o anakartla PCI'e girişli her GPU çalışır, illa MSI olacak diye bir şey yok. Ben BIOSTAR A320MH anakartta Gaming X 5600XT kullanıyorum mesela. İlla MSI diyorsanız 3700 civarlarında MSI Mech-Ventus serileri var diye biliyorum.

Uyumlu olması derken yazılım olarak zaten hali hazırdaki 1060 ASUS marka ama tek yazılım kullanmak için MSI alacağım. AMD almayı düşünmüyorum.

Tek yazılım kullanacağım diye 6 yaşında ve 7 yaşına giden bir GPU'ya ayrıca çok güç çeken bir GPU'ya bu paraları vermeyin.

Evet oyun amaçlı kullanacağım kartı kart değiştirmemdeki tek sebep RDR 2 performansı iyi değil.

Dediğimi anlamadınız. Anakartınız için tüm ekran kartları uyumlu, her türlü ekran kartını sisteme takabilirsiniz.

MSI marka olmak zorunda değil, yanlış biliyorsunuz.

RX 6600 RDR 2 için yeterli bir kart, onu almayacağım diyorsanız RTX 2060 alın daha az performans veriyor fakat DLSS tarzı teknolojiler işin içine giriyor.

Neden AMD almıyorsunuz?

Dediğimi anlamadınız. Anakartınız için tüm ekran kartları uyumlu, her türlü ekran kartını sisteme takabilirsiniz.

MSI marka olmak zorunda değil, yanlış biliyorsunuz.

RX 6600 RDR 2 için yeterli bir kart, onu almayacağım diyorsanız RTX 2060 alın daha az performans veriyor fakat DLSS tarzı teknolojiler işin içine giriyor.

Neden AMD almıyorsunuz?

En son AMD tarafında RX 470 ve RX 550 kullandım onlar ile yaşadığım sorunlardan bıktım o yüzden NVIDIA aldım ama şu an 6000 serisi gerçekten iyi ise olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı