GTX 1080 için 144 Hz 4K monitör önerisi

Ahmetpkts

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller 4 gün önce topladığım sisteme yeni bir monitör almayı düşünüyorum fakat kararsızım ve tabi ki de ilk olarak size bir sorayım dedim. Şimdi sistem özelliklerine geçersek 9000 TL'ye vatan bilgisayardan topladığım bir sistem: Intel Core i7 6700k işlemci ve MSI GeForce GTX 1080 Gaming X 8G modeli. Şimdi ki monitörüm evde kullandığım televizyon. Yeni bir monitör alacağım. Bu monitörde istediğim özellikler: 144hz 1ms ve 4k çözünürlükte olması. Biliyorum ki bu özellikte bir monitör yok. (belki vardır ben bilmiyorum ama) bu sistemde 4k olmasını çok istiyorum. Çünkü o kadar para verdim biraz zevkini çıkarayım istiyorum. Hemde 60hz vs 144hz farkı isimli bir konuda gördüm ki çok fark var. Şimdi sizce 2k yada full HD ve 144hz bir monitör mü almalıyım yoksa 60Hz 4K bir monitör mü? Fiyat konusunda ise 3000 TL'yi aşmasın yeter. Önerileriniz vatandan olursa sevinirim. İnternetten kredi kartıyla alış-verişe karşıyım. Önerilerinizi bekliyorum iyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet ban yemem sebebiyle yazamadım fakat baktım monitöre 4K güzel ama 60hz aklıma takılmıyor değil bu arada ban yeme sebebimi öğrene bilir miyim? (Bu benim başka E postalı hesabım

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı