GTX 1080 mining performansı

Kardeşim mining gerçekten sıkıntılı iş. 1 kart ile kar edilmez ki? Yarın satmak istese adam mining yapıldı mı diyecek, mining yapıldıysa biliyoruz ki değeri düşüyor illa ki.

Yapılabilir ama karlı olmaz. Zararına olur. Onu anlatmaya çalışıyorum dostum.
Dün bir arkadaş çıkıp tek kart ile 23.000 Dolar kar ettiğini açıklamıştı forumda. :=)

Dün bir arkadaş çıkıp tek kart ile 23.000 Dolar kar ettiğini açıklamıştı forumda. :=)
Hocam 1 kartla 23 bin dolar kar etmesi için bitcoin yatırım yapması lazım bir de bitcoin kazma başladığında 1000 dolar olması gerek.

@

Hocam tek ekran kartı yokki burda.

Güzel kafa. Aylık 300tl ile herhalde 10 yılda yapar.

Benim merak ettiğim şu 30mh kazıyor diye biliyorum.Elektrik üretimini de hesaba katarsak günlük ne kadar kar olur? Tahminimce günlük 15 lira olsa 6 ay yapsam kart masrafı çıkıyor nerdeyse.Nasıl hesaplanır bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz?

Benim merak ettiğim şu 30mh kazıyor diye biliyorum.Elektrik üretimini de hesaba katarsak günlük ne kadar kar olur? Tahminimce günlük 15 lira olsa 6 ay yapsam kart masrafı çıkıyor nerdeyse.Nasıl hesaplanır bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz?
Hocam kriptom.comdan kartınızdan ne kadar kazanabileceğinize bakabilirsiniz ayrıca şu makaleyide okuyun bence.

Geri
Yukarı