GTX 1080 ne kadar eder?

Modelini de söyleseydin? Founders Edition 2. eli 1600-1700 eder. Sıfırları 2400'e kadar düştü çünkü. Rog falan 1900-2000 iyidir. Mining bilgisi de vermen gerek.

2000-2300 TL arasında temizlik ve garanti yenilik durumuna göre değişir. Şayet RTX 2060 alacağıma temiz GTX 1080 alırım. Hem 2 GB fazladan belleğe sahip olurum. Ayrıca oyunlarda GTX 1080 biraz daha iyi performans veriyor. Fazladan para cebimde kalır.

Arkadaşlar kart modeli MSI Armor. Az mining yapıldığından eminim çok dürüst birisi, tanıyorum şahsen. Kartları yormamışlar anlayacağınız ve bana söylenen de bu yönde. Daha önce mining kart alıp elinde patlayan oldu mu bilmiyorum ama şans vermek istiyorum. Uygun fiyata 1080 almak varken cazip geliyor. Deneyip alacağım yapabileceğim bakacağım testler ilk gün ki hız değerleri, sıcaklıkları, voltaj kontrolleri dışında yapmam gereken bir şey var mı?
Bu arada mining süresi 3,5 ay sayılır. Elektrik zammından sonra kapatılıyor sistem bir daha açılmıyor.

Son düzenleme:
Arkadaşlar kart modeli MSI Armor. Az mining yapıldığından eminim çok dürüst birisi, tanıyorum şahsen. Kartları yormamışlar anlayacağınız ve bana söylenen de bu yönde. Daha önce mining kart alıp elinde patlayan oldu mu bilmiyorum ama şans vermek istiyorum. Uygun fiyata 1080 almak varken cazip geliyor. Deneyip alacağım yapabileceğim bakacağım testler ilk gün ki hız değerleri, sıcaklıkları, voltaj kontrolleri dışında yapmam gereken bir şey var mı?
Bu arada mining süresi 3,5 ay sayılır. Elektrik zammından sonra kapatılıyor sistem bir daha açılmıyor.
Satıcıdan 1 aylık garanti isteyebilirsiniz. Test eder, içinize sinmez ise geri verirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı