GTX 1080 sistem Forza'yı 1 saat oynadıktan sonra oyundan atıyor

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba, Forza'da oyunu oynarken bir 1, 1.5 saat sonra bir anda donup oyundan atıyor. PSU kaynaklı olabilir mi? 500W Gamepower PSU.

Son düzenleyen: Moderatör:
Power limiti kıstığında 85 derece de güç kısan ekran kartı çektiğin değere bağlı aşağı derecelerde güç azaltır. 83 derece kullanabilirsin ekran kartını. Sıcaklık düşürmek için Power limiti düşürmek iş yapabilir fakat performansdan kayıp yaşarsınız. Bence satın başka karta geçin.
satmak istemiyorum hiç beğeniyorum kartı.

Eski NVIDIA sürücülerini de aşağıdaki linkten bulabilirsiniz.

Afterburner noktasında mavi ekran gibi sorunlara sebep olmuyorsa bir sorun yoktur. :)
Hocam merhabalar yeniden şimdi sürücüleri sildim hangi sürümü öneriyorsunuz? En sorunsuz sürücü hangisi?

Öneriniz var mı? Yine sorunlu bir driver dönmek istemiyorum. Siz bir tane söyleyin kesin olması önemli değil.

536.40 sürücüsünü deneyebilirsiniz. Ama demin de dediğim gibi kesin bu sürücüyle düzelir diyemem. Ama büyük ihtimalle sorununuza çözüm olur çünkü NVIDIA sürücüleri FH4 ile bir düzeliyor bir bozuluyor.

536.40 sürücüsünü deneyebilirsiniz. Ama demin de dediğim gibi kesin bu sürücüyle düzelir diyemem. Ama büyük ihtimalle sorununuza çözüm olur çünkü NVIDIA sürücüleri FH4 ile bir düzeliyor bir bozuluyor.
Sadece FH4'de değil. CS:GO'da FPS düşüşü, 7 Days to Die veya minecraft gibi oyunlarda yine FH4 gibi oyundan atma yaşıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı