GTX 1080 Sistem için Kasa Tavsiyesi

GuiKita

Kilopat
Yer
Bursa/İnegöl
Daha fazla  
Meslek
Eczane Teknisyeni
Herkese iyi forumlar, aşağıda bulunan sistemim için kasa değiştirmeyi düşünüyorum. 500 TL'ye kadar bütçem var. Görünüş pek önemli değil hava akışı sağlam olsun yeterli, aklımda Zalman N11 Plus var fakat bu kasanın sadece en altında bir adet fan bulunuyor, bunu çoğaltmanın şansı varsa Zalman N11 Plus almayı düşünüyorum. Daha iyi bir tavsiyesi olan varsa yorumlarını bekliyorum, teşekkürler.

• Gigabyte B360M Aorus
  • Intel i7-8700K
  • 2x8 Hyperx 2666MHz Asus
  • GTX 1080
  • Samsung 950Pro 256GB
  • Toshiba P300
  • Corsair ML120 3X

önerim 30 TL arttırıp H500 almanız olacaktır çok iyi hava akışı var.

önerim 30 TL arttırıp H500 almanız olacaktır çok iyi hava akışı var.
NZXT kasaların kaliteli olduğunu biliyorum fakat hava soğutma kullanıyorum ve ön taraftaki fanlar yeterince akış alamıyor gibi geldi gözüme, kullanıyor musunuz kasayı ?

NZXT kasaların kaliteli olduğunu biliyorum fakat hava soğutma kullanıyorum ve ön taraftaki fanlar yeterince akış alamıyor gibi geldi gözüme, kullanıyor musunuz kasayı ?
Kullanan arkadaşlarım ve kişiler gayet iyi hava akışının olduğunu söylüyor kaliteli fan alarak geri kalan kısımları istediğiniz gibi ayarlayabilrsiniz ayırca MB511 de gayet güzel hava akışı sağlıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı