GTX 1080 sistem RDR2'de 20 FPS'in üstüne çıkmıyor

arthur06

Centipat
Yer
ankara
Daha fazla  
Bilgisayarımda AMD FX (tm) 4100 Quad Core Processor kullanıyorum ve İşlemcimi overclock yaparak 4.2 GHz'ye çıkardım, çünkü GeForce GTX 1080 8 GB kullanıyorum ve işlemcimin ekran kartını kaldırmadığını düşündüm. Bu arada bunları yapmamın tek sebebi Red Dead Redemption 2 oynamayı çok istemem, ekran kartını da o yüzden 3100 TL'ye aldım. Oyunu açtığımda 20 FPS'den fazla alamıyorum düşük veya da Ultra'da oynamam fark etmiyor, hep 20 FPS. İnternette çok araştırdım ve bir çözüm bulamadım. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bilgisayarımda AMD FX (tm) 4100 Quad Core Processor kullanıyorum ve işlemcimi overclock yaparak 4.2 GHz'ye çıkardım, çünkü GeForce GTX 1080 8 GB kullanıyorum ve işlemcimin ekran kartını kaldırmadığını düşündüm. Bu arada bunları yapmamın tek sebebi Red Dead Redemption 2 oynamayı çok istemem, ekran kartını da o yüzden 3100 TL'ye aldım. Oyunu açtığımda 20 FPS'den fazla alamıyorum düşük veya da Ultra'da oynamam fark etmiyor, hep 20 FPS. İnternette çok araştırdım ve bir çözüm bulamadım. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Msa ve yansıma açıkmı farklı bir ayarı var.

FX 4100 ile 1080 kullanmak mı? O işlemciyi 10 GHz'e OC yapsanız dahi yine besleyemez zaten, sorununuz işlemci kaynaklı.
Güncel işlemci alırsanız bu sorunu yaşamazsınız.

Bilgisayarımda AMD FX (tm) 4100 Quad Core Processor kullanıyorum ve işlemcimi overclock yaparak 4.2 GHz'ye çıkardım, çünkü GeForce GTX 1080 8 GB kullanıyorum ve işlemcimin ekran kartını kaldırmadığını düşündüm. Bu arada bunları yapmamın tek sebebi Red Dead Redemption 2 oynamayı çok istemem, ekran kartını da o yüzden 3100 TL'ye aldım. Oyunu açtığımda 20 FPS'den fazla alamıyorum düşük veya da Ultra'da oynamam fark etmiyor, hep 20 FPS. İnternette çok araştırdım ve bir çözüm bulamadım. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

FX 4100 RX 550 ile darboğaz oluyor 20 FPS alması çok normal.

Geri
Yukarı