GTX 1080 Sistem Toplama

anakartı MSI X99A GODLIKE GAMING Intel X99Anakart olarak değiştirsek ne düşünürsün hocam performansta bir artış olur mu arasında ucurum kadar fark olur mu Phanteon cevap verirsen sevinirim
arkadaşımla ortak topluyoruz da bilgisayarı

anakartı MSI X99A GODLIKE GAMING Intel X99Anakart olarak değiştirsek ne düşünürsün hocam performansta bir artış olur mu arasında ucurum kadar fark olur mu Phanteon cevap verirsen sevinirim
arkadaşımla ortak topluyoruz da bilgisayarı
O anakart 2011 soket işlemciler ve Xeon işlemciler için sadece uyumu yok .

Kardeşim uğraştığın için çok teşekkür ederim. Tam düşündüğümüz gibi olmuş fakat aklımda bir kaç soru var.
Bu önerdiğin güç kaynağı yeterli olur mu bu sistem için?
Peki hava ve su soğutma arasında ne tür bir fark var? Benim pek bir bilgim yok ama nedense sıvı soğutma daha güvenilir geliyor bana technopat'ın topladığı yüksek sistemler dede genellikle sıvı soğutma kullanılıyor.

cevaplarsanız çok sevinirim..

Power fazlasıyla yetiyor SLI bile yapsan farketmez. Zaten yeni ekran kartları pek güç çekmiyor. Ben su soğutma kullanıyorum Seidon 120V en ucuz oydu 2.5 sene önce 200 liraya almıştım . 2 adet özel fan ekledim bloğa . 50 60 derece'yi geçmiyor. Dün homefront the revolutiondaydım 45 derecelerde geziyordu. Zaten power'in gold olması çok iyi , sertifikası olmayan powerlere göre elektrik faturanızda büyük fark olacaktır. Bende de aynı powerin bronzu var ses felan çıkarmıyor hiç , pc kapanınca bi 30 50 sn arası fanı dönüyor sonra kapatıyor kendini akıllı kerata :)

Bence 7700k yerine reyzen 7 seçsen daha iyi olur. Her ne kadar 7700k tek çekirdekte üstün olsada; ryzen 7 çoklu çekirdekte önde. Bir tık aşağıda dediklerine aldırma.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı