GTX 1080 Sisteme Anakart Önerisi

shooters001

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar,
Kullanmakta olduğum Asus Z87-A Ana kartım sıkıntı çıkartmaya başladı ve garanti süresi de dolduğu için değiştirmeye karar verdim.

Ana Kart: MSI h97 Gaming 3

Kasa olarak NZXT H440 sipariş verdim.

Güç Kaynağı olarak bun seçtim. Cooler Master: G650M

Sistemde nVidia GTX 1080 ekran kartı kullanılacak.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Baya benzer sistemlerimiz olacak gibi . Benim de H440 kasa ve 1080 var. Ben anakart olarak MSI Z170A Gaming M7 tercih ettim. Kalitesi, özellikleri ve görüntüsü beni tatmin etti. Nedense Asus markasına tam ısınamadım henüz ama onun anakartları da çok kaliteli.

Bu da M7 Technopat incelemesi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Baya benzer sistemlerimiz olacak gibi . Benim de H440 kasa ve 1080 var. Ben anakart olarak MSI Z170A Gaming M7 tercih ettim. Kalitesi, özellikleri ve görüntüsü beni tatmin etti. Nedense Asus markasına tam ısınamadım henüz ama onun anakartları da çok kaliteli.

Bu da M7 Technopat incelemesi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam, ben Core i7 4790 sahibi olduğum için MSI H97 Gaming 3 Ana Kart seçeceğim. Zaten 16 GB DDR3 belleklerim de var.

Sorunum şu: Gözlerimde görme problemi olduğu için özellikle de kasanın ön panel bağlantılarını yapmakta zorlanıyorum. Sen H440 kasaya sahipsin.

Bana montaj konusunda yardımcı olur musun?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı