GTX 1080 Ti alınır mı?

Yapsanız der ki 3060 çok daha güçlü işlemci besleyemiyor :D

Kim sıralandırıyormuş? GTX 1650 çöpü yeni çıkan oyunları mediumda 30 FPS bile oynatamıyor. GTX 1080 Ti'n Ultra'da gideri var hâlâ. Birkaç kaynağa bak gel buraya mesaj yazmadan önce.

Bak gör 1650 çöpü nerede 1080 Ti nerede?

Bahsedilen kart Ti olduğu için öyle dedim normalde zaten daha iyi performans vermesi gerek 1080 Ti'nin sen onu bir de GTX 1080 ile karşılaştır bakalım eğer doğruysa sana katılırım.

Bahsedilen kart Ti olduğu için öyle dedim normalde zaten daha iyi performans vermesi gerek 1080 Ti'nin sen onu bir de GTX 1080 ile karşılaştır bakalım eğer doğruysa sana katılırım.

Düz 1080'in CUDA çekirdeği sayısı 1650'nin çekirdek sayısını 3'e katlıyor.
Ti modeli ise 4'e katlıyor.
Biraz daha ayrıntılı şekilde neden 1650'nin çok iyi kart olmadığını öğrenmek ister misin Emirhan?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tekrar buyur.

1650, GTX 1060 bile etmiyor.

4 GB VRAM' GTX 1650 VRAM'ı yüksek olduğu için terchi edilebilir diye düşünüyorum.

Biraz daha ayrıntılı şekilde neden 1650'nin çok iyi kart olmadığını öğrenmek ister misin Emirhan?

1650 aşırı iyi bir kart demedim kanka okusana.

1650 GD6 4G, hem VRAM yönüyle hem güncel mimarisinden dolayı oynayacağınız yeni nesil oyunlarda elde edilecek olan watt başına performans oranı çok daha başarılı, kas gücü olarak da genel anlamda kafa kafayalar. Aralarında fiyat anlamında uçurum seviyesinde bir fark yoksa 1650'nin GDDR6 bellekli versiyonu bir tık daha mantıklı.

Şu troll mahlukatın 27 dakikadır konuda cirit atmasına mı sinirleneyim, bu kadar bilgisiz olmasına mı üzüleyim, yoksa hiçbir moderatörün 27 dakikadır raporlara bakmamasına mı güleyim karar veremedim.

1650 ile 1080 Ti kıyaslıyor, GTX 3050 Ti diyor, RTX ile GTX kıyaslanır mı diyor :D

4 GB VRAM' GTX 1650 VRAM'ı yüksek olduğu için terchi edilebilir diye düşünüyorum.

1650 aşırı iyi bir kart demedim kanka okusana bir.

1080 Ti'a 1650 ile eş değer dedin.
1080 Ti iyi bir kart.
O zaman 1650 de iyi bir kart oluyor dediğine göre
9. sınıf felsefeyi de bilmediğine göre 7. sınıf falansın sanırım
Çenem yoruldu artık sana hayatında başarılar Emirhan ama söyleyeyim keçi inadın var.

1650 aşırı iyi bir kart demedim kanka okusana.

1650 GD6 4G, hem VRAM yönüyle hem güncel mimarisinden dolayı oynayacağınız yeni nesil oyunlarda elde edilecek olan watt başına performans oranı çok daha başarılı, kas gücü olarak da genel anlamda kafa kafayalar. Aralarında fiyat anlamında uçurum seviyesinde bir fark yoksa 1650'nin GDDR6 bellekli versiyonu bir tık daha mantıklı.

Kardeşim öncelikle selam GTX 1650 kartı o kadar da güçlü değil malum kafanda çok büyütmüşsün ama GTX1080 Ti ile aralarında çok ama çok fark var benchmarks izlersen anlarsın zaten bilmediğin konularda yorum yapmamanı tavsiye ediyorum GTX 1080 Ti hala günümüzde 1080p oyunculukta iş yapan kartlardan biri dengide RTX 3060 RTX 2070 RX 6600 RX 6600 XT falandır bilmediğin konularda konuşma iyi sosyaller.

Şu troll mahlukatın 27 dakikadır konuda cirit atmasına mı sinirleneyim, bu kadar bilgisiz olmasına mı üzüleyim, yoksa hiçbir moderatörün 27 dakikadır raporlara bakmamasına mı güleyim karar veremedim.

1650 ile 1080 Ti kıyaslıyor, GTX 3050 Ti diyor, RTX ile GTX kıyaslanır mı diyor :D

Zaten doğru açıklayıcı olursa size katılırım dedim ya😰

Geri
Yukarı