GTX 1080 TI Almaya Değer mi?

CYBORGPC

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Tur Rehberi
Merhaba arkadaşlar. Mevcut ekran kartım GTX 960 4GB.
Almak istediğim ekran kartı GTX 1080 TI fakat şu an 5000 bantlarında almaya değer mi ? GTX 2 serisi çıkacak deniyor. Daha performanslı olacakmış beklemeli miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
''Değer mi ? '' Sorusunu sorduğunuza göre oradan buradan arttırarak para biriktirdiğinizi düşünüyorum ve kesinlikle Dolar 4,85 bandındayken hiçbir donanım parçası almaya değmez.

2k 144hz ve üzeri mönitörünüz yok ise para ısrafından başka birşey olmayacaktır. Alacağınız bu kartı ne amaç ile kullanacaksınız? Bilgisayar bileşenleriniz nedir?

Kızıyorum ama yardım ister iken gerekli bilgileri vermeniz gerektiğini düşünüyorum.

''Değer mi ? '' Sorusunu sorduğunuza göre oradan buradan arttırarak para biriktirdiğinizi düşünüyorum ve kesinlikle Dolar 4,85 bandındayken hiçbir donanım parçası almaya değmez.
Ya dostum senin gibileri artık forumda görmekten gına geldi. Dolar 2.30 TL iken de bazı arkadaşlar bu aralar donanım alınmaz diyordu. Dolar birkaç ay sonra 5'i aşınca da donanım alınmaz dersin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı