GTX 1080 TI Almaya Değer mi?

2k 144hz ve üzeri mönitörünüz yok ise para ısrafından başka birşey olmayacaktır. Alacağınız bu kartı ne amaç ile kullanacaksınız? Bilgisayar bileşenleriniz nedir?

Kızıyorum ama yardım ister iken gerekli bilgileri vermeniz gerektiğini düşünüyorum.
Haklısınız monitör 2k 144 hz AOC diğer bileşenlerde gayet yeterli teşekkürler.

Haklısınız monitör 2k 144 hz AOC diğer bileşenlerde gayet yeterli teşekkürler.

Demek istediğim şuan kullandığınız kart ihtiyacınızı karşılıyor mu? Yani elinizdeki kart x değer ise, almayı düşündüğünüz kart belki 7-8 x değere sahip.

Özet ile 1060-1070 alıp keyfinize bakınız. 2 serisi kartlar çıkınca duruma bakarsınız.

Demek istediğim şuan kullandığınız kart ihtiyacınızı karşılıyor mu? Yani elinizdeki kart x değer ise, almayı düşündüğünüz kart belki 7-8 x değere sahip.

Özet ile 1060-1070 alıp keyfinize bakınız. 2 serisi kartlar çıkınca duruma bakarsınız.
Teşekkürler arkadaşım ama genel olarak yeni kartların çıkmasına pek fazla bir şey kalmadığı görüşü var. Bekleyelim bakalım
Evet beyle beklenen kart çıktı. RTX2080 Tİ şimdi bu kartı alsam i7 4790K ile sıkıntısız kullanabilir miyim ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı