GTX 1080 Ti mi alınmalı, Volta mı beklenmeli?

x70 değil de bu sefer 2080 ismiyle çıkar ise bu kartın geçeceğini düşünüyorum. Maxwell den geçiş gibi bir fark olmaz benim görüşüm. Zaten 4k takıntım yok hedeflediğim 2k 144hz. Ti alsam 3500 büyük bir para benim için, alırım fakat yeni seride değer kaybı çok olursa üzerine eklemek sıkıntı. Bir de bu işin monitör boyutu var tabi onun da fiyatı az değil ne yazık ki. 1080 alıp 2k 144hz de pişman olursam o kötü olur benim için.

x70 değil de bu sefer 2080 ismiyle çıkar ise bu kartın geçeceğini düşünüyorum. Maxwell den geçiş gibi bir fark olmaz benim görüşüm. Zaten 4k takıntım yok hedeflediğim 2k 144hz. Ti alsam 3500 büyük bir para benim için, alırım fakat yeni seride değer kaybı çok olursa üzerine eklemek sıkıntı. Bir de bu işin monitör boyutu var tabi onun da fiyatı az değil ne yazık ki. 1080 alıp 2k 144hz de pişman olursam o kötü olur benim için.
GTX 1080' in 2k 144 Hz. İ her oyunda kaldırabileceğini düşünmüyorum. 1080 ti alsan daha rahat olur senin için.

İntel yıllarca ne yaptı? Zaten en iyisi bizde ulan niye çok daha hızlısını yapalım ki dedi. AMD, Ryzen ile bir girdi. İntel'in yeni işlemcilerindeki performans artışını hepimiz gördük.
Yeni Vega'lar 1080 Tİ karşısında iddialı mı? Hayır değil hala en güçlü ekran kartı oyun tarafında 1080 Tİ.
Şimdi düşünün niye Nvidia kayda değer performans artışı sunsun? Veya Volta'ları niye erken bir tarihte çıkarsın.
Daha Volta'ları beklemeyin derim. Nvidia CEO'sunun sanırım böyle bir açıklaması vardı. 1080 Tİ en güçlüsü niye uğraşalım ki havasındaydılar.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı