GTX 1080 Ti PC'ye kaç watt PSU gerekli?

Bence biraz bekleyip üzerine biraz para ekle PSU konusu dandik veya 2. ele gelecek bir konu değil ileride sorun yaşamak istemiyorsan biraz bekleyip bütçeni arttır.

800 ila 900 TL arası bir bütçem var 650 veya 700 watt arası bir PSU önerisinde bulunabilir misiniz?

Güç kaynağı konusunda ikinci el piyasasının pek bir standardı yok. Bulduğunuz modeller ile ilgili konu açarsanız, yardımcı olunabilir. Marka tavsiyesi çok da sağlıklı değil ki her markanın alınabilir ya da alınamaz ürünü olabiliyor.

800 TL 900 TL bandında 650 700 watt arası PSU önerebilir misiniz 0 bulabilirsek eğer.

800 ila 900 TL arası bir bütçem var 650 veya 700 watt arası bir PSU önerisinde bulunabilir misiniz?

800 TL 900 TL bandında 650 700 watt arası PSU önerebilir misiniz 0 bulabilirsek eğer.
Hocam bende Aerocool 700w 80 plus bronze güç kaynağı var sadece 8 pin çıkışlarında sorun var sana 500tl'ye vere bilirim . Zaten 300-400'den aşağı tamir ettirirsin muhtemelen 0'ları 1300tl civarı ilgilenirsen yardımcı olurum çalışırken videosunu'da paylaşıyorum .
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bende Aerocool 700W 80 Plus Bronze güç kaynağı var sadece 8 pin çıkışlarında sorun var sana 500TL'ye verebilirim. Zaten 300-400'den aşağı tamir ettirirsin muhtemelen 0'ları 1300TL civarı ilgilenirsen yardımcı olurum çalışırken Videosunu'da paylaşıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Para biriktirince 0'ını almak daha makul geldi açıkçası konuyu o yüzden hortlattım teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı