GTX 1080 Ti sistemde mavi ekran hatası

Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Bir anda mavi ekran aldım ve tekrar açıldığında bilgisayar Event Viewer'dan şunu gördüm:

error1.png

Hatanın dump File'daki report ID'si ise şu: 39C4BCFB-BA7F-4874-9F65-2AE5D62D1F5C. Görselden yazması zor olmasın diye bunu buraya yazıyorum.

Memory.DMP dosyam ise aşağıdaki linktedir.

Bilgisayar özellikleri:
Gigabyte GTX 1080 Ti Aorus Xtreme.
Ryzen 5 3600, 4.2GHz 1.3v, and Arctic Freezer X34 Duo soğutma.
B450-A PRO Max anakart.
2 X 8 GB 3600MHz CL 18 Corsair Vengeance Pro RAM ve XMP açık.
Windows 10 version 20H2, GPU driver 465.89.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyayı keşke zip arşivine sıkıştırıp bizle paylaşsaydınız. MEMORY.DMP dosyası biraz büyük boyutlu da.
İnceleyeceğim birazdan, sadece inmesini bekliyorum.
Soruna BattlEye neden olmuş. Onu kaldırın.
Corsair yazılımını kaldırın.
NVIDIA yazılımlarını kaldırın.

Son düzenleme:
Merhabalar, teşekkürler cevabınız için. Kusura bakmayın ilk defa Memory dump file paylaşıyorum. Bahsettiğiniz yazılımlardan biri benim oynamış olduğum oyunun anti hile koruma yazılımı, biri kulaklığımın biri ise ekran kartımın Driver'ı. Bunları kaldırırsam bilgisayarı kullanamam. Acaba yeniden kur mu demek istemiştiniz?

Merhabalar, teşekkürler cevabınız için. Kusura bakmayın ilk defa Memory dump file paylaşıyorum. Bahsettiğiniz yazılımlardan biri benim oynamış olduğum oyunun anti hile koruma yazılımı, biri kulaklığımın biri ise ekran kartımın Driver'ı. Bunları kaldırırsam bilgisayarı kullanamam. Acaba yeniden kur mu demek istemiştiniz?

Bunların hepsini kaldırın sistemi birkaç gün gözlemleyin bir mavi ekranla karşılaşmazsınız kademeli olarak yükleyin.

Geri
Yukarı