GTX 1080 ve i7 6700K Sistem Düşük FPS Veriyor

• Konuyu başlatan Juss
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 433
İşletim sistemi
Windows 10

Juss

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Sistemim şu şekilde,
GTX 1080 ekran kartı
i7 6700K işlemci
16 GB RAM

CS:GO 300-400 FPS falan alıyordum arasında gidiyordu, fakat şu an 130-200 arası gidip geliyor ve karakterlere baktığımda biri ateş ettiğinde müthiş bir kasma oluyor.

Low ayarlara aldım NVIDIA ayarlarını yaptım Windows ayarlarını yaptım, aklınıza gelecek her şeyi yaptım ama düzelmiyor kafayı yemek üzereyim.

Aynı durumdan muzdarip olan var mı çözüm bilen var mı?

aa.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Endişelenmen gereken bir şey yok. Yeni güncellemeden sonra herkes şikayetçi bu fps düşüşünden. Yakında düzeltirler yeni bir güncelleme ile
inanılmaz bir düşüş var, hiç oynayamıyorum bu sistemle az da olsa oynanır diye düşünüyorum ama yok , karakterlere ekranı çevirdiğimde 400 den 130 a düşüyor normal bi yere baktığımda 400 fps, veya biri ateş ettiğinde düşüyor normal mi ?

Aynı sorunu birçok kişi yaşıyor ve bu sorun bende de var. Normalde 200-300 FPS arası geziyor. Ama şu an 100-130 arası. Güncellemeyle bu sorun düzelene kadar normal gözüküyor.

Aynı sorunu birçok kişi yaşıyor ve bu sorun bende de var. Normalde 200-300 FPS arası geziyor. Ama şu an 100-130 arası. Güncellemeyle bu sorun düzelene kadar normal gözüküyor.
sorun şuki dün böyle bir sorunum yoktu bugün yaşamaya başaldım, 1 günde ne değişebilirki uppdate dün mü geldi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı