GTX 1080 ve Ryzen 7 2700X sisteme kasa ve güç kaynağı önerisi

Yeni seri kartları beklemen daha iyi olur.
Ayrıca 2700x yerine 2600X alıp GTX 1080 Ti alman daha iyi olur.
2600X bile çok iyi :aşk:

Önerilen kasa ve PSU çok iyi.

Dolar kurundan etkilenmemek için paranı Dolara çevirebilirsin.
Ne de olsa ürünleri Dolar ile alacaksın.
Dolar artsa da azalsa da ürünleri benzer fiyata alacaksın ;)

2600x islemçi olsada 1080'ti almaya fazladan 2100 tl vermem gerekecek ve ben sınırları zorladım fazlasıyla tercihim 11.nesil ekran kartı veya 1080 olacak.

Yeni nesil olsun. Zira sızıntılar doğruysa GTX 1170 ile 1080 Tİ'dan daha fazla performans alacaksınız.
Lakin 2019 yılından önce alamayıcağız piyasaya ilk olarak referans kartlar çıkaçak bildiğim kadarıyla ozaman size şunu sormak istiyorum parçaları şimdiden toplayammı yoksa 11.nesil ekran kartlarıyla berabermi alayım dolarında ne olacağı belli değil.
Evet, 4 tane 6+2 pin giriş bulunuyor. Rahatlıkla yeter.
Hocam x470 anakart ile önermiş olduğunuz güç kaynağı overclok yapılmıyormuş araştırdığım kadarıyla.@Oreki
Hocam 620 w seasonic 80+ bronze sizce 11.nesil ekran kartları ve ileride overclock için yeterlimi işlemcim 2700x , anakart msi x470 gaming pro @Oreki
Lakin 2019 yılından önce alamayıcağız piyasaya ilk olarak referans kartlar çıkaçak bildiğim kadarıyla ozaman size şunu sormak istiyorum parçaları şimdiden toplayammı yoksa 11.nesil ekran kartlarıyla berabermi alayım dolarında ne olacağı belli değil.

Hocam 620 w seasonic 80+ bronze sizce 11.nesil ekran kartları ve ileride overclock için yeterlimi işlemcim 2700x , anakart msi x470 gaming pro.Ayrıca p350x de tek fan var hocam alternatif güzel kasa varmı bildiğiniz içerisinden en az 2 veya 3 fan çıkan 500 tl yi geçmiyecek bir kasa arıyorum. @Oreki

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı