Ryzen 2700x ve GTX 1080Ti sisteme Güç Kaynağı Önerisi

gopher

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Anakart olarak X470-GAMING-PRO-CARBON-AC bunu aldım.

Ama 4+4 x 2 tane CPU çıkışı veren güç kaynağı bulamadım arkadaşlar. Dönüştürücünün içinden çıktığını bildiğiniz güç kaynaklarını da tercih edebilirim. Yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fsp için iyi diyorlar ama kullanmadım , bilemeyeceğim.Corsair kullanıyorum ve son derece memnunum.Bütçenize uygun bir corsair tavsiye edebilirim size.

Arkadaşlar, konu sahibi arkadaşın aldığı anakartta 8+8 pin CPU güç girişi var. Buna dikkat ederek öneride bulunmanızı tavsiye ederim.

Öneri kısmına gelecek olur isek orta halli güç kaynaklarının çoğunda 8 pin veya 8+4 pin var. O yüzden bütçenizi biraz arttırmanız gerekecektir.

Arkadaşlar, konu sahibi arkadaşın aldığı anakartta 8+8 pin CPU güç girişi var. Buna dikkat ederek öneride bulunmanızı tavsiye ederim.

Öneri kısmına gelecek olur isek orta halli güç kaynaklarının çoğunda 8 pin veya 8+4 pin var. O yüzden bütçenizi biraz arttırmanız gerekecektir.

Peki 500 ₺ civarına alacağım bir psu da dönüştürücü vesaire kullanılamaz mı ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı