GTX 1080'den RTX 2070'e geçilir mi?

Bütçe
5500

Tdark3451

Hectopat
2. El kart bakıyorum çok uygun fiyatlara denk geldim RTX 3060 düşünüyordum fakat o biraz bütçemi aşıyor sizce geçmeye değer mi? Yoksa biraz daha biriktirip RTX 3060 mı alsam ne dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
2. el kart bakıyorum çok uygun fiyatlara denk geldim RTX 3060 düşünüyordum fakat o biraz bütçemi aşıyor sizce geçmeye değer mi? Yoksa biraz daha biriktirip RTX 3060 mı alsam ne dersiniz?

Elden al kargolatmanı tavsiye etmem cunku iade vb şeyler yok.

Ve tamir görmediğinden emin ol.

Hocam 3060 bekleyin vergi indirimi olayı var ve 4000 serisi kartlar çıkınca da 3000 serisinin fiyatı düşeceğini düşünüyorum az da olsa stokları eritmek için ucuza satacaklar başkası görecek daha ucuza satacak öyle olur diye tahmin ediyorum bende 3060 Ti alacağım.

2.el kart alıp mining yapılmış mı karta onun riskine girmeye ve uğraşmaya değeceğini düşünmüyorum.

Hocam 3060 bekleyin vergi indirimi olayı var ve 4000 serisi kartlar çıkınca da 3000 serisinin fiyatı düşeceğini düşünüyorum az da olsa stokları eritmek için ucuza satacaklar başkası görecek daha ucuza satacak öyle olur diye tahmin ediyorum bende 3060 Ti alacağım.

2.el kart alıp mining yapılmış mı karta onun riskine girmeye ve uğraşmaya değeceğini düşünmüyorum.
4000 serisinin tepe modelleri çıkıyor hocam sizce orta seviye kartlara vurur mu bu indirim ne dersiniz?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı