GTX 10xx Mobile MXM Çıkar mı?

Arkadaşlar Msi Global'e mail atmaya devam edin, gerekiyorsa Msi Türkiye'nin size mail atmadığını ve ilgi göstermediğini de yazın, ben onu yazdıktan sonra Msi Türkiye iletişime geçmişti, pes etmeyin.
Haklısın. Globalden tekrar yazıp bu durumu bildireceğim. Müşteri olarak bizi bu duruma sessiz kalamayız.

Ben de hala haber bekliyorum, bu konuda en büyük şansımız @Ali Güngör de olayın takipçisi, kendisi bizzat Msi Türkiye ile yakın olduğu için ilk ondan haber alırız diye tahmin ediyorum.

Ben de hala haber bekliyorum, bu konuda en büyük şansımız @Ali Güngör de olayın takipçisi, kendisi bizzat Msi Türkiye ile yakın olduğu için ilk ondan haber alırız diye tahmin ediyorum.
Kesinlikle katılıyorum. Msi Global'e yazdım bana döneceklerini söylediler ama 4-5 gündür ses yok. Bu yüzden Technopat, Msi Türkiye ile iletişime geçebilir. Tek umudumuz onlar.

Allah yardımcımız olsun. Gamebook um kötü bişey deil. Ama madem 2 sene sözünü veriyor bana bu firma, ozaman arkasında dursun lütfen. Yanlışmı düşünüyorum arkadaşlar.

Arkdaşlar Msi Globalden dün gece mesaj geldi. Mesajın İngilizcesi şöyle "sorry for delay reply, i am also waiting the result that what we can to meet the promise.
as i mentioned, i will inform you if there is any update.
best regard" yazıyor. Ben onlara bize verdikleri MXM sözünü tutmadıklarına dair bir şeyler yazmıştım. Cevapları ise anladığım kadarıyla verdikleri sözü tutacakları bir çalışmaları varmış. Umarım en yakın zamanda olumlu bir dönüş alırız.

Arkdaşlar Msi Globalden dün gece mesaj geldi. Mesajın İngilizcesi şöyle "sorry for delay reply, i am also waiting the result that what we can to meet the promise.
as i mentioned, i will inform you if there is any update.
best regard" yazıyor. Ben onlara bize verdikleri MXM sözünü tutmadıklarına dair bir şeyler yazmıştım. Cevapları ise anladığım kadarıyla verdikleri sözü tutacakları bir çalışmaları varmış. Umarım en yakın zamanda olumlu bir dönüş alırız.
Kardeşim bizimlede paylaştığın için çok teşekkür ederiz. Şu bir avuç insanında bu konuyla canı gönülden ilgilendiği içinde teşekkür ederim. Hadi hayırlısı diyelim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı