GTX 10xx Mobile MXM Çıkar mı?

Kardeşim bizimlede paylaştığın için çok teşekkür ederiz. Şu bir avuç insanında bu konuyla canı gönülden ilgilendiği içinde teşekkür ederim. Hadi hayırlısı diyelim.
Ne demek. Hayırlısı bakalım. 1 aya sonuç alırız olumlu mu olur olumsuz mu bilemiyorum.

Valla Msi Türkiye bana nerdeyse 1,5 ay önce yazdı çalışmalarımız var bu konu hakkında diye ama ondan sonra ses çıkmadı henüz. Sabırla bekliyoruz.

Arkadaşlar Msi Globalden mesaj geldi. Mesaj şöyle "Thanks for choosing MSI.
Sorry for late, i have been express your need to related colleague, they have been discussing, they will contact you if the final decision is done". Kim bilir son cevabı ne zaman alırız yada aldığımız cevap umduğumuz gibi mi olur.

Hocam bu hangi model cihazlar için geçerli ?
GT serisi hocam.

Arkadaşlar Msi Globalden mesaj geldi. Mesaj şöyle "Thanks for choosing MSI.
Sorry for late, i have been express your need to related colleague, they have been discussing, they will contact you if the final decision is done". Kim bilir son cevabı ne zaman alırız yada aldığımız cevap umduğumuz gibi mi olur.

GT serisi hocam.
Teşekkür ederim cevabın için. O zaman beni de ilgilendiriyor bu konu. İnşallah sonuç istediğimiz gibi olur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı