GTX 1650 4 GB vs GTX 1060 3 GB

Bursa'daki ilanlara 10 sayfa baktım Sahibinden'de yok bunlar normal değil, koydukları fiyatların alayı rezalet. Ankara'da, İstanbul'da satanlara bak ve pazarlık yap Param Güvende ile alırsın.

Ben kendi kullandığım RTX 4070'i o şekilde 17K'ya almıştım, Şanlıurfa'dan geldi 20 günlük tertemiz karttı 5 aydır kullanıyorum.
evet bende farkındayım burda fiyatlar normal değil gibi. dediğiniz param güvende sistemine bakıcam

Bulabiliyorsan Gigabyte gtx 1650 oc 4gb gddr6 çift fanlı almaya bak. Ben 3 aydır kullanıyorum boşta 35-40 derece yük altında ise 60 dereceyi geçtiğini hiç görmedim.
Tamamdır bakıcam.

20 gün önce falan 2750TL'ye bir abimizden 1650 Super aldım. Sahibindenden araştırdım ben orası daha güzel bu tarz şeyler için. Bu arada satanların çoğu piyasayı bilmiyor yada satmak istemiyor ama yüksek fiyata koyuyor.
3000-3500 bandına 1650 Super ve 1660 bulursun. Hele Bursa'da daha fazla vardır benim şehrime kıyasla.

Bu arada 2. sayfayı okumadım konudaki ama.Bursada yok galiba. Param Güvende seçeneğini bir değerlendir. Aceleye getirme dolandırıcılar bol şu yıllarda.

20 gün önce falan 2750TL'ye bir abimizden 1650 Super aldım. Sahibindenden araştırdım ben orası daha güzel bu tarz şeyler için. Bu arada satanların çoğu piyasayı bilmiyor ya da satmak istemiyor ama yüksek fiyata koyuyor.
3000-3500 bandına 1650 Super ve 1660 bulursun. Hele Bursa'da daha fazla vardır benim şehrime kıyasla.

Bu arada 2. sayfayı okumadım konudaki ama. Bursada yok galiba. Param Güvende seçeneğini bir değerlendir. Aceleye getirme dolandırıcılar bol şu yıllarda.

2750 TL biraz fazla vermişsiniz ama bu yaşağıdınız ile de bağlı.

1650S işini görüyor mu? Ben yine de bulamıyorum ne letgoda ne sahibindende kartlar hep 3k üzeri 1650 1660lar falan.

1650S işini görüyor mu? Ben yine de bulamıyorum ne letgoda ne sahibindende kartlar hep 3k üzeri 1650 1660lar falan.

Bu fiyatlara göre uygun eğer temizse kartlar. En azından piyasaya göre illa elden diyorsanız uygun.
1660 Ti zorla. Garantisi de devam ediyormuş, temiz bir karta benziyor.

Antalyada 4000'den başlıyor 1660 ve 1660 super/ti kartlar. Haberin olsun. O yüzden Bursa daha iyidir dedim.

Bu fiyatlara göre uygun eğer temizse kartlar. En azından piyasaya göre illa elden diyorsanız uygun.
1660 Ti zorla. Garantisi de devam ediyormuş, temiz bir karta benziyor.

Antalyada 4000'den başlıyor 1660 ve 1660 super/ti kartlar. Haberin olsun. O yüzden Bursa daha iyidir dedim.
Eyvallah bakıcam.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı