Çözüldü GTX 1650 CS:GO düşük FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Tozudumana

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben yeni PC aldım ama CS:GO'da 100 FPS üstû zor alıyorum. İnternette bakıyorum daha düşük sistemlerde daha yüksek FPS alıyorlar. Bazen FPS düşmesi yiyorum ve FPS 20'nın altına düşüyor. Neden olabilir?
Sistem Parçaları:
Gamingpro GTX 1650 4 GB
Intel i3-9100F 3.6 GHz
H310 anakart
8 GB RAM ve 240 GB SSD var

Arkadaşlar ben yeni PC aldım ama CS:GO'da 100 FPS üstû zor alıyorum. İnternette bakıyorum daha düşük sistemlerde daha yüksek FPS alıyorlar. Bazen FPS düşmesi yiyorum ve FPS 20'nın altına düşüyor. Neden olabilir?
Sistem parçaları:
Gamingpro GTX 1650 4 GB.
Intel i3-9100F 3.6 GHz.
H310 anakart.
8 GB RAM ve 240 GB SSD var.

Ben 2 GB RAM ile 30 FPS. Ama bu çok tuhaf PC hocası ve webtekno sayfalarına bakın orada çözmüştüm 10 FPS alıyordum bende 35-40'a çıktı FPS. Tavsiyem PC hocası sayfasına bakın.:)

Sistem Parçaları:
Gamingpro GTX 1650 4 GB
Intel i3-9100F 3.6 GHz
H310 anakart
8 GB RAM ve 240 GB SSD var
Oyun içi ekran kartı, işlemci kullanımı gibi şeyleri bizimle paylaşın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı