Çözüldü GTX 1650, CS:GO düşük FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yunus Emre ÖZER

Femtopat
Merhabalar, i7 9750h, 16 GB RAM, GTX 1650 özelliklerine sahip bir oyuncu laptopum var farklı yerlerde bakıyorum adamda i5 ve GTX 1050 var yani sistemi benden düşük 200 FPS 190 FPS alıyor ben ise 160 FPS 140 FPS bazen 100 bile oluyor. Bunun nedeni nedir acaba? Yardımcı olursanız ne mutlu bana :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ayarları yükseltince FPS değeriniz düzelmiş. Herhalde 250'den yukarısını beklemiyorsunuzdur. Sıcaklık değerlerini takip etmeyi unutmayın. Tekrardan sorumluluk benim değil. Mesajı çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.
Benim i7-7700HQ ve 4GB'lik 1050'li bir dizüstüm vardı, 1280x1024 orta ayarlarda rahatça 200-220 FPS civarı alıyordum. Sizin sistemin hayli hayli alması lazım. Sıcaklık değerleri nasıl? Sürücüler ne alemde? Bilgisayarın bakımını en son ne zaman yaptınız?

Oyun içerisinde grafik ayarlarını en yükseğe çekin. En düşükte oynadığınızı söylüyorsunuz. Muhtemelen darboğaz oluyor.

Not: Sıcaklık değerlerini takip etmeniz önerilir. Grafik ayarları yükseltince donanım daha fazla yorulur. Sorumluluk kabul etmiyorum.

Geri
Yukarı