GTX 1650 Cyberpunk 2077'de kaç FPS verir?

İşletim sistemi
Windows 10
:( yapacak bir şey yok o zaman. Aynı karttan bende de var optimizasyon iyi olursa mid-high arası oynarız gibime geliyor, umarım öyle olur yani :)
Low-Mid arasına da razıyım. Yani düşünüyorum bu sene çıkacak bir oyunu bile açamıyorsa bu laptop o zaman daha sonra çıkan çoğu oyunu kaldırmaz düşüncesi oluşmuyor değil. Üzüldüğüm konu bu.

Low-Mid arasına da razıyım. Yani düşünüyorum bu sene çıkacak bir oyunu bile açamıyorsa bu laptop o zaman daha sonra çıkan çoğu oyunu kaldırmaz düşüncesi oluşmuyor değil.
1650 o kadar kötü bir kart değil. 3 Sene falan rahatlıkla her oyunu oynarsınız.

Low-mid arasına da razıyım. Yani düşünüyorum bu sene çıkacak bir oyunu bile açamıyorsa bu laptop o zaman daha sonra çıkan çoğu oyunu kaldırmaz düşüncesi oluşmuyor değil.

Cyberpunk'ı Low-mid'in üstünde açar çünkü RDR 2'yi High-mid texture Ultra oynuyorum 35-60 arası değerler alıyorum ki RDR 2 çıktığı yıl optimizasyonu en kötü oyundu. Eğer Cyberpunk'ın optimizasyonu iyi olursa High-mid ya da Full High ayarlarda açar bence. 26 gün sonra bakacağız artık :D.

Son düzenleme:
Tabiki hayır. Eğer işlemciniz i5 10300h ise Düşük ayarlarda 60FPS oynayabilirsiniz ama i7 10750h ise orta ayarlarda 60fps oynayabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yasaklı siteleri referans göstermek
Sys Req Lab'da baktım benimki de GTX 1650 Mobile rahat açar diyor sıkıntı olmaz açar.

Geri
Yukarı