GTX 1650 Düşük FPS Sorunu

Ahmetberkay

Centipat
Ekran karti GTX 1650
Ryzen 7 2700 islemci
LOL'de orta ve yuksek ayarlarda ayni FPS aliyorum nedendir bilen var mi?
Uyumlu degiller mi?
(8 GB RAM MSJ anakart A320M)
Her şey guncel rkran karti BIOS guncel her şey.)
Ve CS:GO'da da boyle yuksek ve orta ayarlarda ayni FPS neden boyle bilen var mi?
NFS heat indirdim bir de onda bakacağım ve MSI Afterburner indireceğim bakalim GPU islemci ne kadar kullaniyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşük fps ten kastın kaç?
Videolarda 300 350 fln aliyo en dusuk 200 aliyo ben ise en dusuj 150 en fazla 200 220 aliyorum.
Cs go dada boyle . Bide bu oyunlarda lolde ve cs de yuksek ayarlaeda 150 ise , ornek olarak mesela , orta ayarlardada 150 neden oyle
Bu oyunlar kartima cok kolay mi geliyo yani ekrqn kartim bunlari tirnagi fln ile mi calistiriyi, yani bu oyunlar ekran kartim icin zorluk cikarmicak zorluktalar galiba.
Ben ekran kartimin bu oyunlarda gpu %100 calistigina inanmiyorum.
Sizce?

Videolarda 300 350 fln aliyo en dusuk 200 aliyo ben ise en dusuj 150 en fazla 200 220 aliyorum.
Cs go dada boyle . Bide bu oyunlarda lolde ve cs de yuksek ayarlaeda 150 ise , ornek olarak mesela , orta ayarlardada 150 neden oyle
Bu oyunlar kartima cok kolay mi geliyo yani ekrqn kartim bunlari tirnagi fln ile mi calistiriyi, yani bu oyunlar ekran kartim icin zorluk cikarmicak zorluktalar galiba.
Ben ekran kartimin bu oyunlarda gpu %100 calistigina inanmiyorum.
Sizce?
MSI Afterburner ile oyunlarda CPU ve GPU % kullanımlarına baka bilirsin? Mesela benim kartım GPU LOL' de %10-25 arası bir şey kullanıyor ona rağmen ultra ayarlarda 170+ FPS alıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı