GTX 1650 Dying Light düşük GPU kullanımı

İşletim sistemi
Windows 10

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi geceler arkadaşlar. Oyunu daha 1 saat evvel yüksek ayarlarda +60 FPS ile oynayabiliyorken, bilgisayarımı kapatıp bir müddet sonra açtığımda oyunda FPS değerleri yerlerdeydi. Bildiğiniz 10 ila 20 arası FPS alabiliyordum. Biraz araştırdım, bütün GTX 1650 kullanıcıları bu sorun ile karşılaşıyormuş. NVIDIA resmi forumundan birisi NVIDIA kontrol paneli üzerinden "Adaptive V-Sync" açması gerektiğini ve bu sayede sorunun çözüleceğinden bahsetmiş. BAHSETTTİĞİM KONU fakat ben bu ayarı bulamadım. Daha doğrusu şu anki güncel NVIDIA sürücünde yok sanırım. Bu duruma ne yapmamı önerirsiniz? Bütün önerilerinize ve yardımınıza açığım. Sistemim;
- NVIDIA GTX 1650 4 GB.
- Intel i5 9300H.
- DDR4 16 GB RAM.
Oyun içi ekran görüntüsü ve sıcaklık değerleri ise (FPS değerine ve GPU sıcaklığına dikkat lütfen :D) bu arada oyunu Steam üzerinden oynuyorum. Güncel sürümdür.

DyingLight.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hikayeli oyun arıyorsanız eğer bu oyunu kesinlikle öneririm. Yaklaşık 15 saat süren hikayesi var. 1.5 kere bitirdim :D Diğer yarısında olacakları bildiğim için sıkıldım yarıda bıraktım :D Ama cidden mükemmel bir oynayışı , loot sistemi ve hikayesi var...
Eki Görüntüle 1023928
Oyun 130 TL. Yorumunu da gördüm indirimde 44'e almalıyım bence :D

Hocam :D Ne aldıysam zaten hep indirimden aldım :D :D Ama 44 Liraya kesinlikle değer.
İstek listesine attım indirimde alayım onu da :D Bir COD oyunu alayımda oynayım diyorum ya Advanced Warfare mesela ne dersin ?

Ne oynayacağımı bende bilmiyorum ya çok çabuk sıkılıyorum her şeyden ama her şeyden.

İstek listesine attım indirimde alayım onu da :D Bir COD oyunu alayımda oynayım diyorum ya Advanced Warfare mesela ne dersin ?

Ne oynayacağımı bende bilmiyorum ya çok çabuk sıkılıyorum her şeyden ama her şeyden.
Hocam AW'nin hikayesi cidden güzel. Ama çok kısa sürüyor oyun :D Ona göre alın derim. Pek bi' alakası yok ama çiftlik tarzı oyunları severseniz Stardew Valley öneririm cidden çok sarıyor :D Zaman hızlı geçiyor oynarken.

Hocam AW'nin hikayesi cidden güzel. Ama çok kısa sürüyor oyun :D Ona göre alın derim. Pek bi' alakası yok ama çiftlik tarzı oyunları severseniz Stardew Valley öneririm cidden çok sarıyor :D Zaman hızlı geçiyor oynarken.
Çok çabuk bitiyorsa tam benlik :D Bitmeyip uzun süren oyunlardan nefret ederim :D
The Last Of Us 2'den bile nefret etmiştim +25 saati bulunca :D

Çok çabuk bitiyorsa tam benlik :D Bitmeyip uzun süren oyunlardan nefret ederim :D
Seversiniz hocam o zaman :D cidden hikayesi oynanışı felan güzel. Normalde ön yargılı yaklaşıyordum hani gelecekte geçtiği için ama oynadıktan sonra hikayesini çok sevdim.
Yeni Modern Warfare serisini almak istriyorum ben açıkcası ama malum fiyatı :D Kesinlikle aşıyor beni. Ama oynamayı da çok istiyorum varya...

Seversiniz hocam o zaman :D cidden hikayesi oynanışı felan güzel. Normalde ön yargılı yaklaşıyordum hani gelecekte geçtiği için ama oynadıktan sonra hikayesini çok sevdim.
Gelecekte geçmesine tav oldum zaten. Bakayım onu bir oynayayım ondan sonra olmadı EA Play alır Battefield 1 ve 5'i denerim diyorum.
Yeni Modern Warfare serisini almak istriyorum ben açıkcası ama malum fiyatı :D Kesinlikle aşıyor beni. Ama oynamayı da çok istiyorum varya...
Bir de bu COD AW'nin mağaza sayfasında +10 tl farkla GOLD EDİTİON var ama paket içeriği yok. Acaba ne farkı standart sürümden ?

Gelecekte geçmesine tav oldum zaten. Bakayım onu bir oynayayım ondan sonra olmadı EA Play alır Battefield 1 ve 5'i denerim diyorum.

Bir de bu COD AW'nin mağaza sayfasında +10 tl farkla GOLD EDİTİON var ama paket içeriği yok. Acaba ne farkı standart sürümden ?
Hocam büyük ihtimal Multiplayer ekipmanları için. Silah skinleri, güçlü silahlar felan. Singleplayer için etkisi olduğunu hiç samıyorum. Ki ben normal sürüm aldım ve onda bitirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı