GTX 1650 ekran kartı 80 derece normal mi?

Oyunları hangi ayarlarda oynuyorsun?
Fortnite için 1080P destansı grafikler. 80 FPS alıyorum.
Robocraft için 1080P en yüksek ayarlarda yaklaşık 120FPS alıyorum. ( Bu değer haritadan haritaya değişkenlik gösterebiliyor ve hatta oyunda ekran kartı kullanımı % 100 olmuyor. Garip olan olay lobi de oluyor. Lobide ekran kartı kullanımı %100 oluyor.)
Battlefield 4 ile 1080P en yüksek ayarda oynuyorum. ( Aslında kısa süreli oynadığım için 80 dereceyi göremedim)

Robocraft için 1080P en yüksek ayarlarda yaklaşık 120FPS alıyorum. ( Bu değer haritadan haritaya değişkenlik gösterebiliyor ve hatta oyunda ekran kartı kullanımı % 100 olmuyor. Garip olan olay lobi de oluyor. Lobide ekran kartı kullanımı %100 oluyor.)
Battlefield 4 ile 1080P en yüksek ayarda oynuyorum. ( Aslında kısa süreli oynadığım için 80 dereceyi göremedim)
Yüksek ayarları oyunları biraz daha kısmak senin için en güzel yoldur.
Lobide FPS kısıtla.
Yüksek ayarları oyunları biraz daha kısmak senin için en güzel yoldur.

Lobide FPS kısıtla.
Aynı sorunun ETS2 de lobide 80 derece oluyordu bende. FPS 60 sabitleyince düzelir.

Geri
Yukarı