GTX 1650 Ekran kartı alınır mı?

Ya size son bir şey sormak istiyorum pc hemen toplamak veya almak istiyorum çünkü gün gün enflasyon dolar ve zamlar geliyor bu gidişle artık alınmaz. sizce yani siz olsanız itopya link olan sistem gayet iyi ve yeterli Fiat 9000 ve tam istediğim gibi sizce bunu mu alayım yoksa RX 6600 sipariş veriyim kalan parçaları da haftada bir veya 2 haftada bir alıyım ama işte RX 6600 daha iyi bir sistem ama hem bütçemi zorlar hemde parçaları toplayan kadar diğer parçalar a da zam gelir fiati artar siz olsanız ne yapardınız
RX 6600 daha iyidir. RX 6600'ü 6000 civarından alıp yanına 3700 civarına 12100f+h610m alın kalanını biriktirin.

9000 TL bütçeye ikinci elde az kullanılmış veya paketi bile açılmamış taş gibi sistemler var, zayıf kartlara sırf sıfır olsun diye bu kadar verilmez.

RX 6600 alıp üzerini tamamlarım dersen eyvallah 6400, 1650 gibi kartları üst üste koyar performans olarak.

Kasa hariç bu daha iyi:

Bence RX 6600 alıp biriktirmek daha mantıklı.

@temhem111 bu arada hangi şehirdensiniz? 2. el kapalı kutu rx 6600 bakacağım.
Hocam bir de RX 6600 demiş siniz ama benim şuan 6000 civarı bir param var geri kalanı kart tan çekicem eğer 6000 kartı alırsam diğerleri için biriktirmem gerekiyor brikip alana kadar ülkemizin halı malum her gün dolar enflasyon ve zamlardan üst üste biniyor fiatlar itopya daki sistem daha iyi gibi geldi ama GTX 1660 ti tek başına 11.000 sitede bu sistem nasıl o Fiat oluyor acaba

Hocam bir de RX 6600 demiş siniz ama benim şuan 6000 civarı bir param var geri kalanı kart tan çekicem eğer 6000 kartı alırsam diğerleri için biriktirmem gerekiyor brikip alana kadar ülkemizin halı malum her gün dolar enflasyon ve zamlardan üst üste biniyor fiatlar itopya daki sistem daha iyi gibi geldi ama GTX 1660 ti tek başına 11.000 sitede bu sistem nasıl o Fiat oluyor acaba
Saçma fiyat, o kart akakçe'de 5000 TL'ye bulunuyor. Fiyatlar 2 aydır sabit fakat geleceği bilemem.

Hocam bir süre daha bekleyin ve buradaki hazır sistemleri takip edin. Arkadaşlar gördükçe paylaşıyorlar. 8000-9000-10000 TL bandında çok güzel sistemler satılıyor son 1 haftadır. Sabırlı olun yeterli. Piyasa düşüşte.

Yeni konular

Geri
Yukarı