GTX 1650 ekran kartı ile Valorant'ta NVIDIA Reflex ayarları nasıl ayarlanır?

İşletim sistemi
Windows 10

keremjared

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar iyi forumlar, konuyu açmadan önce birçok forumda araştırdığım konularda istediğim sorunun cevabını alamadım. Çünkü herkes farklı bir cevap veriyordu. Sorum şu ki; GTX 1650 ve R5 5600X'e sahibim.

Valorant'ın grafik ayarları kısmında bulunan NVIDIA Reflex düşük gecikme sekmesinde, üç ayar mevcut bu ayarlardan 'Açık+Takviye' seçeneğini bir süredir kullanıyordum, internette gezinirken okuduğum bazı kaynaklarda kullandığım ekran kartı dolayısıyla 'Açık+Takviye' şeklinde kullanmamın benim zararıma olduğunu belirten bir yazı okumuştum bu sebeple bu ayarı 'Açık' olarak kullanmaya başladım. Sonrasına okuduğum başka bir yazıda ise GTX 10 serisi ve üstü olan ekran kartlarında 'Açık+Takviye' olarak kullanılması söylenen başka bir yazıyla da karşılaştım bu sebeple hangi seçeneği kullanmam konusunda sebebiyle beraber bana fikir verebilirseniz çok müteşekkir kalırım.

İyi forumlar.

Merhabalar iyi forumlar, konuyu açmadan önce birçok forumda araştırdığım konularda istediğim sorunun cevabını alamadım. Çünkü herkes farklı bir cevap veriyordu. Sorum şu ki; GTX 1650 ve R5 5600X'e sahibim.

Valorant'ın grafik ayarları kısmında bulunan NVIDIA Reflex düşük gecikme sekmesinde, üç ayar mevcut bu ayarlardan 'açık+takviye' seçeneğini bir süredir kullanıyordum, internette gezinirken okuduğum bazı kaynaklarda kullandığım ekran kartı dolayısıyla 'açık+takviye' şeklinde kullanmamın benim zararıma olduğunu belirten bir yazı okumuştum bu sebeple bu ayarı 'açık' olarak kullanmaya başladım. Sonrasına okuduğum başka bir yazıda ise GTX 10 serisi ve üstü olan ekran kartlarında 'açık+takviye' olarak kullanılması söylenen başka bir yazıyla da karşılaştım bu sebeple hangi seçeneği kullanmam konusunda sebebiyle beraber bana fikir verebilirseniz çok müteşekkir kalırım.

İyi forumlar.

Açık+takviye kullanın zararı yok. NVIDIA Control panelinden de düşük gecikmeyi Ultra'ya alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı