GTX 1650 ekran kartı sürücü kurulunca kullanılmayacak hale geliyor

selim34

Femtopat
Daha fazla  
Tam adı Palit GTX 1650 GP OC 4 GB. Driver kurduğumda kullanılamayacak hale geliyor, sürekli drop yiyorum. DDU ile temizleyip en son sürümü ve eski sürücü aramasında en eski sürümü kurdum bir şey değişmedi, DDU ile temizlediğimde droplar gidiyor fakat driver kuramıyorum.

Tam adı Palit GTX 1650 GP OC 4 GB. Driver kurduğumda kullanılamayacak hale geliyor, sürekli drop yiyorum. DDU ile temizleyip en son sürümü ve eski sürücü aramasında en eski sürümü kurdum bir şey değişmedi, DDU ile temizlediğimde droplar gidiyor fakat driver kuramıyorum.

PSU kaç watt? Ayrıca driver kurduktan sonra ekran kartını teste soktunuz mu hiç?

Şu program ile daha sade sürücü kurmayı deneyebilirsin etkisi olabilir.
Program içinden son sürümü indirebilir veya kendi indirdiğin sürücüyü de sade hale getirebilirsin.

PSU kaç watt? Ayrıca driver kurduktan sonra ekran kartını teste soktunuz mu hiç?
450 Watt, Sistemim eski Pollux 3TN Game garaj. Hiç teste sokmadım.
Şu program ile daha sade sürücü kurmayı deneyebilirsin etkisi olabilir.
Program içinden son sürümü indirebilir veya kendi indirdiğin sürücüyü de sade hale getirebilirsin.
Deneyeceğim teşekkürler.
450 watt, sistemim eski Pollux 3TN GameGaraj. Hiç teste sokmadım.

Deneyeceğim teşekkürler.

Sorun devam ediyor, sadece donma süresi biraz azaldı fakat hala drop yiyorum. Sadece oyunlarda değil günlük kullanımda yine aynı hata.

Son düzenleme:
450 watt, sistemim eski Pollux 3TN GameGaraj. Hiç teste sokmadım.

Deneyeceğim teşekkürler.

Sorun devam ediyor, sadece donma süresi biraz azaldı fakat hala drop yiyorum. Sadece oyunlarda değil günlük kullanımda yine aynı hata.

Windows ve oyunlar SSD'ye yüklüyse şayet HDD de varsa HDD çıkarıp deneyebilir misiniz? Ayarıca sisteme virüs de girmiş olabilir.

Windows ve oyunlar SSD'ye yüklüyse şayet HDD de varsa HDD çıkarıp deneyebilir misiniz? Ayarıca sisteme virüs de girmiş olabilir.
SSD'de sadece bir oyun kurulu, Gerisi HDD'de. Virüs olduğunu zannetmiyorum çünkü birkaç kez temiz kurulum yaptım.

Hocam rica etsem Windows SSD de kurulu ise HDD'yi çıkartıp SSD de ki oyunda drop sorununu dener misiniz?
Sadece oyunlarda değil, normal kullanımda bile takılıyor. HDD'yi çıkardım hala takılıyor, Yazılımsal olduğunu düşünüyorum çünkü driver'i DDU İle temizlediğimde sorun çözülüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı