GTX 1650 Forza Horizon 4 kaldırır mı?

Paranız varsa işlemciyi satıp i3-10100F işlemci alabilirsiniz benim gibi. Aynı ekran kartını kullanıyorum.

Paranız varsa işlemciyi satıp i3-10100F işlemci alabilirsiniz benim gibi. Aynı ekran kartını kullanıyorum.

10100 F i alması için anakart değişmeli Intel zaten her nesilde soket değiştirme ile ünlü. 😅

10100 F'i alması için anakart değişmeli Intel zaten her nesilde soket değiştirme ile ünlü. 😅

Ha bir de RAM frekansı artıyor bak oda var RAM'ler de değişecek AMD kullanıcıları mutlu ne güzel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu düşünemedim kusura bakmayın. Ama maddiyatı varsa onu da yapabilir ona bağlı. Şimdilik darboğaz olmazsa böyle kullanabilir.

Bence darboğaz olsa da çok olmaz oyunu rahatça oynatır.
Maddiyatı yüksek ise yapmalı bence çünkü darboğaz illaki olacak.

Hayır olacak diye bir şey yok Forza Horizon'un optimizasyonu iyi diye biliyorum.

Intel Core i5 3470, 16 GB, 240GB SSD GTX1650 bilgisayarın özelliği bu arkadaşlar. Sizce Forza Horizon 4 kaldırır mı ve FPS verir mi?(bu arada SSD değişecek daha yüksek bir SSD ya da HDD takılacak)

1650 Ti ve 16 GB 3200 MHz RAM ile oyunda 60'ın altında düşmedim sen düşün. Çok rahat oynatır o kart ama bu testteki işlemci 10. nesil i5'di senin işlemcin darboğaz yapabilir yüksek ihtimalle.

1650 Ti ve 16 GB 3200 MHz RAM ile oyunda 60'ın altında düşmedim sen düşün. Çok rahat oynatır o kart ama bu testteki işlemci 10. nesil i5'di senin işlemcin darboğaz yapabilir yüksek ihtimalle.
Kesinlikle katılıyorum.
Bence darboğaz olsa da çok olmaz oyunu rahatça oynatır.

Hayır olacak diye bir şey yok Forza Horizon'un optimizasyonu iyi diye biliyorum.
Optimizasyonu kötü oyunlar için söyledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı