GTX 1650 laptop Forza Horizon 5 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 11
Kaldırır, rahat oynarsın orta ayarlarda, ama şehir içi ve festival bölgelerinde bayağı düşüş yaşayacaksın şimdiden söyleyeyim. Ayrıca en yakın zamanda ek bir 8 GB daha almalısın. 300 lira bir şey, performansın artacaktır.

Hocam maalesef tek slot seçeneği var yani direkt 16 GB'lık versiyonu almam gerekiyor.

Low ayarlarda rahatlıkla alırsın ben i510300H 1650 Ti 16 GB laptopla FH 4'te Ultra da 90 FPS alıyordum.

Hocam ben FH 4'te medium ayarlarda 40 FPS alıyordum ben laptopu aldığımdan beri thermal macun falan yeniletmedim acaba ondan olabilir mi?(3 sen oldu)

Hocam maalesef tek slot seçeneği var yani direkt 16 GB'lık versiyonu almam gerekiyor.

Hocam ben FH 4'te medium ayarlarda 40 FPS alıyordum ben laptopu aldığımdan beri thermal macun falan yeniletmedim acaba ondan olabilir mi?(3 sen oldu)

Kanka ya sürücülerde bir sıkıntı var ya da evet termal macun yenilemen gerekiyor olabilir. Sıcaklık değerleri ne durumda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir ısınma sorunu yok az önce benchmark testi yaptım RAM potansiyelinin altından çalışıyor diyor.

RAM de bir sorun var galiba hem zaten 8 GB de böyle bir oyun için düşük kalıyor 16 GB almanı öneririm sorun olduğu zaten ortada bu teste göre de.

Geri
Yukarı