GTX 1650 grafik sürücüsünü güncellemeye korkuyorum

Wiinchester

Kilopat
Daha fazla  
Bundan önce AMD kullanıyordum, ve güncelleme geldiğinde olabildiğince kaçınıp, sonunda yapınca da illa sorunlar çıkıyordu. Örneğin oyunlarda GPU1'nin gözükmemesi gibi. Sonra sürücü kaldır eskisini yükle falan falan uğraş dur. GTX 1650 sürücü güncellemesi geleli çok oldu yine geçiştirmiştim ama artık her oyunu açarken uyarı mesajı veriyor güncelleyin performans sıkıntısı çekersiniz gibi. Siz güncellediniz mi? sıkıntı olmaz ise yapacağım.
Ekran kartını güncelle diyen oyunların birkaçı RDR2, COD Warzone.

Yaklaşık 5 yıldır Nvidia kartlar kullanıyorum, neredeyse hiç sıkıntı yaşamadım, yaşadıysam da o kadar önemsizlermiş ki unutmuşum, ciddi bir problem yaşayacağını sanmıyorum ki zaten Nvidia'nın sürücülerinde pek sorun çıkmıyor.

Geforce Experience uygulamasını indirin rahatınıza bakın. Tek tuşa basıcaksınız ve indiriceksiniz sürücünüzü.

Bundan önce AMD kullanıyordum, ve güncelleme geldiğinde olabildiğince kaçınıp, sonunda yapınca da illa sorunlar çıkıyordu. Örneğin oyunlarda GPU1'nin gözükmemesi gibi. Sonra sürücü kaldır eskisini yükle falan falan uğraş dur. GTX 1650 sürücü güncellemesi geleli çok oldu yine geçiştirmiştim ama artık her oyunu açarken uyarı mesajı veriyor güncelleyin performans sıkıntısı çekersiniz gibi. Siz güncellediniz mi? sıkıntı olmaz ise yapacağım.
Ekran kartını güncelle diyen oyunların birkaçı RDR2, COD Warzone.
Bende 1650 Super var. Yaklaşık 3 aydır falan kullanıyorum. Daha sürücü sorunu yaşamadım. Hatta son gelen güncelleme ile ekran kartı sıcaklığım 3 - 4 derece düştü.

Geri
Yukarı