GTX 1650 için PSU tavsiyesi

Yaparsa yapar arkadaş çıkın şu kafadan. İlerde yükseltir isterse.
1650 fiyatları (sıfır) 3400 Tl gibi, PSU da gerekli, 450 TL de PSU'ya verdi. 3850 TL oldu. Biraz da arkadaşa bağlı, ileride yenileyecekse alabilir. Ancak yenilemek istediğinde anakart+Ram+işlemci alacak. Yenilemeyecekse 1050 Ti alsın, fazlası gereksiz olur.

1650 fiyatları (sıfır) 3400 Tl gibi, PSU da gerekli, 450 TL de PSU'ya verdi. 3850 TL oldu. Biraz da arkadaşa bağlı, ileride yenileyecekse alabilir. Ancak yenilemek istediğinde anakart+Ram+işlemci alacak. Yenilemeyecekse 1050 Ti alsın, fazlası gereksiz olur.
Adam sana soruda 1650 mi alıyım 1050ti mı dememiş ki. PSU yeter mi demiş ayrıca ekran kartı bu her türlü ihtiyacı olucak alabilcekken iyisini alabiliyorsa alsın. Belki mining yapıcak ilerde niye gereksiz oluyor?

1650 fiyatları (sıfır) 3400 TL gibi, PSU da gerekli, 450 TL de PSU'ya verdi. 3850 TL oldu. Biraz da arkadaşa bağlı, ileride yenileyecekse alabilir. Ancak yenilemek istediğinde anakart+RAM+işlemci alacak. Yenilemeyecekse 1050 Ti alsın, fazlası gereksiz olur.

Ana kartım yetersiz mi şu anki? Her yerden bir masraf çıkıyor. :(

Adam sana soruda 1650 mi alıyım 1050ti mı dememiş ki. PSU yeter mi demiş ayrıca ekran kartı bu her türlü ihtiyacı olucak alabilcekken iyisini alabiliyorsa alsın. Belki mining yapıcak ilerde niye gereksiz oluyor?
Mining tövbe yapanlardan da hoşlanmıyorum onlar yüzünden piyasanın geldiği hale bak ilk ekran kartı almayı düşündüğümde 1050ti karar vermiştim vw 1300₺ idi 20 gün sonra 2500₺ oldu.

Adam sana soruda 1650 mi alıyım 1050ti mı dememiş ki. PSU yeter mi demiş
Bunun cevabı benden önce verildi, kalabalık yapmasın diye yazmadım.
Ana kartım yetersiz mi şu anki? Her yerden bir masraf çıkıyor. :(
Değil.
ayrıca ekran kartı bu her türlü ihtiyacı olucak alabilcekken iyisini alabiliyorsa alsın.
İleride güncelleme yapmayacaksa gayet de gereksiz. 1650 ile RVN falan kazar anca.

Yeni konular

Geri
Yukarı